jak założyć i prowadzić własną firmę krok po kroku rozpoczęcie działalności gospodarczej przez internet zarabianie pieniędzy przez internet jak zarobić w domu poradnik
 
 


GetAll - Rejestracja

Jak Założyć Konto Za 10 Złotych

Jak uruchomić wszystkie narzędzia marketingowe GetAll w pełnej wersji i korzystać z nich za 10 złotych

Konkretny, ale dokładny przewodnik

GetAll to profesjonalna platforma marketingowa, na której znajdziesz wszystkie narzędzia, które niezbędne są do skutecznego zarabiania w Internecie, sprzedaży przez Internet, reklamy i budowania e-biznesu. Stosując narzędzia GetAll wypromujesz sklep internetowy, program partnerski, czy inny dowolny biznes.

Po prostu powoli przewijaj w dół i postępuj według instrucji krok po kroku, a w ciągu najbliższego miesiąca doświadczysz w swoim biznesie niezwykłych rzeczy. Niemożliwe stanie się możliwym, a Ty sam/a poznasz nowy wymiar biznesu i marketingu internetowego...

jak sprzedawać w internecie
W kolejnych przewodnikach pokażemy Ci jak wykorzystać te narzędzia, abyś doświadczył/a ich potęgi. Dziś rozpocznij od założenia konta w GetAll. Rejestracja jest oczywiście całkowicie darmowa, ale to dopiero początek. Dzisiaj masz możliwość uruchomienia wszystkich narzędzi za 10 zł. Oznacza to, że możesz uruchomić potężnego automatycznego robota do zarabiania w Internecie, płacąc za to 1 złoty. Nie jest to bowiem żadna wersja testowa, żadne demo. Za 1 złotówkę masz dostęp do pełnej funkcjonalności wszystkich narzędzi GetAll i możesz zacząć z nich korzystać bez żadnych haczyków, drobnych druczków, żadnych ukrytych kosztów, żadnych zobowiązań.

Zatem skorzystaj z poniższych wskazówek, aby prawidłowo utworzyć swoje konto i natychmiast uzyskać stuprocentowy dostęp do pełnej funkcjonalności za 10 złotych.

KROK 1

Aby założyć konto bezpłatnie i otrzymać dostęp do narzędzi za 10 zł przejdź TUTAJ.

KROK 2
Kliknij w zielony przycisk WYPRÓBUJ ZA 10 ZŁ.KROK 3
Jak widać, opcja 1 miesiąc bez umowy (czerwona strzałka) jest już domyślnie wybrana. Oczywiście jeśli chcesz, możesz wybrać opcję Cały rok z góry lub Umowa na 12 miesięcy. Jeśli wybierzesz jedną z dwóch ostatnich opcji - zyskasz bardzo duży rabat na korzystanie narzędzi GetAll przez cały rok i tym samym zaoszczędzisz znaczną sumę pieniędzy. Jeśli jednak w tym momencie chcesz tylko wypróbować możliwości tej platformy marketingowej bez żadnych umów, odpowiedzialności i zobowiązań - wybierz opcję 1 miesiąc bez umowy - w tym przypadku po miesiącu możesz po prostu zrezygnować, jeśli tylko taka będzie Twoja decyzja.

Gdy dokonasz już wyboru, przewiń stronę nieco w dół.KROK 4
Po przewinięciu strony w dół zobaczysz 3 pakiety do wyboru:
- Pakiet Start, zawierający podstawowe narzędzia, czyli autoresponder, kreator www oraz hosting
- Pakiet Regular, zawierający dodatkowo kreator popup oraz manager sprzedaży

- Pakiet Advanced, w którym mamy jeszcze ankiety, feedback i remarketing.

Ten ostatni nie jest dostępny w opcji 30 dni za 1 złoty. Dlatego należy wybrać pakiet Regular, który jest już domyślnie zaznaczony. Dzięki temu zyskasz wiele więcej możliwości za tą samą złotówkę. Jeśli natomiast po 30 dniach zechcesz korzystać z niższego pakietu - możesz to zrobić, bo przecież wybierając opcję pierwszego miesiąca za złotówkę nie podpisujesz żadnej umowy. Zatem po miesiącu możesz zmienić pakiet na niższy - wystarczy wysłać jeden email do firmy GetAll.

Kliknij więc teraz niebieski przycisk Wybieram (czerwona strzałka).KROK 5
Teraz pozostało już tylko wybrać limit kontaktów i przejść do płatności.

Limit kontaktów (strzałka 1) to łączna lista adresów email, jakie posiadasz na swoich listach mailingowych. W GetAll możesz je bardzo łatwo zaimportować. Jeśli jednak dopiero zaczynasz i nie posiadasz żadnej listy mailingowej - bądź spokojny, z tymi narzędziami szybko zbudujesz wartościową i dochodową listę adresową. Tym bardziej, że otrzymasz bezpłatny dostęp do świetnej i obszernej Bazy Wiedzy.

Na koniec kliknij zielony przycisk Zamawiam i płacę 1 zł za Okres Testowy (strzałka 2).KROK 6
Teraz przechodzimy do właściwego zakładania konta. Tak jak głosi wyświetlony komunikat - potrwa to zaledwie pół minuty. Po prostu uzupełnij podstawowe informacje (nie są wykorzystywane przez firmę i są baaardzo chronione), służą wyłącznie do kontaktu z Tobą w ważnych sprawach (czyli bardzo rzadko).

Wpisz swój numer telefonu (strzałka 1) oraz swój adres email (strzałka 2).

Następnie zaznacz Akceptuję regulamin i politykę prywatności (tak aby w okientu pojawił się charakterystyczny ptaszek - strzałka 3).

Na koniec naciśnij przycisk Załóż konto (strzałka 4).KROK 7
Teraz widzisz następujący monit:

GETALL REGULAR 2500 SUBSKRYBENTÓW - 30 DNI
1 Informacje o zamówieniu
Kwota: 1 zł
Pakiet będzie ważny do: 2016-07-09

Warunki umowy:
Pierwsze 30 dni za 1 zł, później 94.71 zł za każde 30 dni.
Umowa na czas nieokreślony.
Jeśli nasze usługi Ci się nie spodobają - możesz zakończyć współpracę w każdej chwili bez konsekwencji i bez podawania przyczyny.
Do rozwiązania umowy wystarczy tylko jeden e-mail.


Jest to podsumowanie operacji, w ramach której otrzymujesz pełen dostęp do usług, narzędzi i bazy wiedzy na 30 dni za 1 zł. Masz zapewniony komfort i bezpieczeństwo, bo jeśli się rozmyślisz, możesz w każdej chwili zrezygnować wysyłając tylko jeden mail. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że w ciągu tych 30 dni (jeśli tylko zaczniesz korzystać z wiedzy i narzędzi GetAll) zbudujesz listy mailingowe i biznes, który przynosi realne dochody. Po prostu musisz tego doświadczyć. Wówczas uświadomisz sobie, że abonament 95 zł/mc to żaden koszt w porównaniu do zysków, jakie dzięki temu możesz regularnie generować w Internecie.

Naciśnij teraz przycisk Dalej.KROK 8
Wpisz swoje imię i nazwisko, a następnie naciśnij przycisk Dalej.KROK 9
Jeśli chcesz otrzymywać faktury VAT - zaznacz ten fakt w okienku obok napisu Chcę otrzymać fakturę (invoice), tak aby pojawił się ptaszek. Jeśli nie potrzebujesz faktur - pomiń to okienko.

Następnie naciśnij przycisk Dalej.KROK 10
Nacisnij zielony przycisk Wypróbuj teraz.KROK 11
Nacisnij przycisk Visa / Mastercard - Karta płatnicza (czerwona strzałka).KROK 12
Nacisnij przycisk Tak (czerwona strzałka).KROK 13
Tak jak przy każdej płatności kartą przez Internet, należy teraz uzupełnić odpowiednie informacje.
Podczas uzupełniania danych, na ilustracji po prawej stronie będą one wizualizowane w sposób graficzny w postaci karty płatniczej.
Numer karty kredytowej / debetowej
Wpisz numer swojej karty (strzałka 1). Po wpisaniu numeru karty - automatycznie pojawi się on na karcie wyświetlanej obok formularza (strzałka 2). W ten sposób możesz dokładnie odszukać na swojej karcie kredytowej / debetowej właściwe dane właśnie tam, gdzie się one znajdują, nawet jeśli zupełnie nie wiesz gdzie ich szukać.

Data ważności karty
Wpisz datę ważności karty wybierając z listy rozwijanej odpowiednie pozycje. Na każdej karcie widnieje jej data ważności. Jest ona oznaczana często jako VALID THRUE lub GOOD THRU (zupełnie jak data przydatności do spożycia w przypadku konserwy :)

W pierwszej rubryce wybierz miesiąc, np. 02 to luty, a 03 to marzec itd. (strzałka 3), a w drugiej rubryce wybierz rok (strzałka 4). Gdy wprowadzisz te dane - automatycznie wyświetlą się one obok, w sposób przypominający wygląd Twojej karty (strzałka 5).

W następnej kolejności wpisz swoje imię i nazwisko (strzałka 6). Po wpisaniu zobaczysz swoje imię i nazwisko na karcie wyświetlanej obok (strzałka 7). Teraz wygląda ona zupełnia tak jak Twoja własna karta płatnicza.

Teraz uzupełnij rubrykę CVV (strzałka 8). Numer CVV to 3-cyfrowy numer, który znajdziesz na odwrocie swojej karty - po prawej stronie pola na podpis.

Na koniec naciśnij przycisk Dalej (strzałka 9).KROK 14
Wypełnij formularz.

1. Wpisz swój numer telefonu i naciśnij przycisk: Wyślij kod aktywacyjny.
Teraz w tym miejscu powinien wyświetlić się komunikat:2. Wpisz swój adres i numer NIP oraz wybierz z listy rozwijanej odpowiednie państwo.

3. Wpisz kod otrzymany SMSem na podany numer telefonu.

Na koniec naciśnij przycisk Aktywuj konto.KROK 15
Wyświetla się potwierdzenie poprawnie przebiegającej operacji.

Naciśnij przycisk OK.KROK 16

Jesteś już w swoim koncie platformy marketingowej GetAll. To prawdziwa kopalnia wiedzy i żyła złota, jeśli tylko poświęcisz trochę czasu, aby wykorzystać te narzędzia i możliwości dla swojego własnego biznesu

.

W prawym górnym rogu ekranu (powiadomienia) wyświetla się już mały wykrzyknik - to informacja o możliwości zmiany hasła (początkowe hasło logowania do konta GetAll otrzymałeś / otrzymałaś juz SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu, jeśli chcesz zmienić to hasło na takie, które łatwiej zapamiętasz - skorzystaj z tej opcji - strzałka 1).

W lewej pionowej kolumnie masz wybór swoich narzędzi (strzałka 2): Baza Wiedzy, Kreator Stron, Autoresponder, Program Partnerski, Platynowa Akademia Marketingu i wiele innych. Przewiń w dół i zapoznaj się z możliwościami, które masz właśnie przed sobą.

Korzystaj także z bieżących informacji publikowanych na łamach nieustannie aktualizowanego bloga (strzałka 3). Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco w GetAll i w internetowym marketingu.

Poznawaj bezcenną wiedzę o marketingu i biznesie online dzięki poradnikom (strzałka 4) - przewijaj stronę w dół i przeglądaj tematy lub skorzystaj z wyszukiwarki (strzałka 5), aby znaleźć tematy, które teraz Cię interesują.

Naciśnij przycisk OK.KROK 17
Korzystaj ze wspaniałej bazy wartościowej wiedzy, która wzniesie Twój biznes w zupełnie inny nowy wymiar....i czerp całymi garściami naukę o biznesie i zarabianiu przez Internet - prosto od najlepszych zawodowców w branży.KROK 18
Zacznij od zalogowania się w Akademy.pl i uczestnictwa w Platynowej Akademii Marketingu. Otrzymasz gotowe pomysły, porady, modele biznesowe oraz gotowe przepisy jak je zastosować u siebie. Gotowa wiedza do wykorzystania jak kopiuj - wklej, która odmieni Twoje dotychczasowe postrzeganie internetowego biznesu.

Osoby, które nie korzystają z narzędzi GetAll muszą płacić 2500 zł za dostęp do Platynowej Akademii Marketingu! Rejestrując swoje konto za 1 zł zyskujesz darmowy dostęp do tej kopalni złota na całe 30 dni. Wykorzystaj to.

Jeśli nie możesz znaleźć dostępu do Platynowej Akademii Marketingu (upewnij się, że masz minimum pakiet Regular), napisz email do firmy GetAll, a natychmiast otrzymasz bezpłatny dostęp w ramach 30-dniowego testu za 1 złoty.jak sprzedawać w internecie


więcej o email marketingu

Interesuje Cię biznes
i zarabianie przez Internet?

Poznaj tajniki prowadzenia dochodowej firmy
i skutecznego zarabiania w Internecie.

Metody, narzędzia i rozwiązania, o których nie mówi się głośno, które odmienią Twóje finanse, które otworzą Twoje oczy na możliwości, o których nawet nie śnisz.

| Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Mapa Serwisu | Kurs |
Copyright zysk24.com © 2011. All Rights Reserved