jak założyć i prowadzić własną firmę krok po kroku rozpoczęcie działalności gospodarczej przez internet zarabianie pieniędzy przez internet jak zarobić w domu poradnik
 
 Ile Marek zarabia na wysyłaniu emaili?

jak zarobić w Internecie

Opowiadamy z życia wziętą historię Marka, e-marketera, który zastosował niezwykle prostą strategię marketingową do rozwoju własnego e-biznesu.
Początkowo planował założyć sklep internetowy i sprzedawać perfumy, ponieważ właśnie na tym się znał. Zrezygnował jednak z tych planów, ponieważ otworzenie sklepu internetowego wymaga założenia działalności gospodarczej, a tego robić na razie nie chciał.

jak sprzedawać w internecie
Jako osoba początkująca i nie posiadająca jeszcze żadnego doświadczenia rozpoczął więc pracę od poszukiwania maksymalnie prostych, ale skutecznych rozwiązań. Nie potrafił tworzyć stron, nie miał bloga…
W trakcie swoich poszukiwań trafił na informacje o email marketingu i wielokrotnych autoresponderach. Temat uznał za interesujący i z ogromnym entuzjazmem zaczął go zgłębiać.

masowa wysyłka maili
Najczęściej czytane:

Mailing Reklamowy - Pomysł na Dochodowy Ebiznes w 5 Krokach


Po tygodniu nauki i przygotowań wiedział już dokładnie co należy zrobić.
Po pierwsze, poszukał programu partnerskiego, który mu odpowiadał i został partnerem.
Po drugie, poświęcił kilka wieczorów na stworzenie dobrych tekstów, które podzielił następnie na serie emaili.
Po trzecie, kupił dużą listę adresową.
Po czwarte, użył wielokrotnego autorespondera, aby wysyłać wcześniej napisane wiadomości do zakupionej listy mailingowej.

Napisał łącznie 15 maili, które wysyłane były co drugi dzień. Cały cykl trwał 1 miesiąc. Po dwóch tygodniach zaczęły spływać prowizje.
Pierwsze dochody Marka nie były zachwycające. W pierwszym miesiącu na wysyłaniu emaili zarobił łącznie 1500 złotych czystego zysku.

Marek nie zniechęcał się. Przeciwnie, widząc pierwsze efekty przekonał się o trafności swojej strategii. I co zrobił w następnym miesiącu? Dokładnie to samo. …i tym razem zarobił nieco więcej, bo 1800 złotych. Być może dlatego, że miał już większe doświadczenie.

Zapał Marka stawał się coraz większy. Zaczął budować własne listy adresowe poświęcając na tworzenie swojego ebiznesu po 4 godziny dziennie. Pracował konsekwentnie każdego wieczoru, przez kilka miesięcy. I raz po raz uzyskiwał coraz lepsze rezultaty.

Dzisiaj Marek nie kupuje adresów i nie pisze już maili. Zainwestował zarobione pieniądze, prowadzi kilka blogów i wciąż intensywnie buduje własne listy adresowe, bo zrozumiał, że są dużo bardziej wartościowe i przynoszą znacznie większe zyski. Do pisania skutecznych maili sprzedażowych Marek zatrudnił kilka osób, nie robi już tego osobiście.
Marek wciąż korzysta z wielokrotnego autorespondera do zarabiania na programach partnerskich i nie wyobraża już sobie prowadzenia jakiegokolwiek biznesu bez tego narzędzia. Dziś przynosi mu to już znacznie wyższe dochody. W niedalekiej przyszłości zamierza jednak powrócić do swoich dawnych planów i założyć kilka sklepów internetowych. Zrozumiał, że teraz może łatwo wypromować swoje sklepy w Internecie, bo profesjonalne narzędzia marketingowe, których teraz używa zrobią to za niego.

Życzymy, by ta krótka, prosta i z życia wzięta historia, okazała się inspiracją dla wszystkich, którzy myślą o ebiznesie i zarabianiu przez Internet. Cały, opisany tutaj, epizod z życia Marka to okres jedynie 10 miesięcy. Jednak w życiu Marka bardzo dużo się w tym okresie zmieniło. Jako zwykły człowiek, nie zrobił niczego karkołomnego – po prostu spośród wielu dostępnych w Internecie informacji dostrzegł i wybrał jedną. A następnie dobrze ją wykorzystał

jak sprzedawać w internecie
Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tematyką poruszaną w tym artykule - pisz do nas śmiało. Staramy się być z Wami w kontakcie tak bardzo, jak tylko pozwala na to szybko biegnący cenny czas. A zadawane przez Was pytania i Wasze sugestie inspirują nas do tworzenia kolejnych ciekawych artykułów. Kliknij tutaj i napisz do nas.

więcej o email marketingu

Interesuje Cię biznes
i zarabianie przez Internet?

Poznaj tajniki prowadzenia dochodowej firmy
i skutecznego zarabiania w Internecie.

Metody, narzędzia i rozwiązania, o których nie mówi się głośno, które odmienią Twóje finanse, które otworzą Twoje oczy na możliwości, o których nawet nie śnisz.

| Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Mapa Serwisu | Kurs |
Copyright zysk24.com © 2011. All Rights Reserved