jak założyć i prowadzić własną firmę krok po kroku rozpoczęcie działalności gospodarczej przez internet zarabianie pieniędzy przez internet jak zarobić w domu poradnik
 
 


Jak Zrobić Stronę Przechwytującą w 5 minut - Generator Stron GetAll


W e-biznesie istotne jest nie tylko szybkie tworzenie stron przechwytujących, czyli tzw. squeeze page, lecz przede wszystkim stosowanie rozwiązań, które zapewniają im naprawdę miażdżącą skuteczność.Ilustrowany poradnik / turorial - instrukcja krok po kroku - jak w 5 minut zrobić profesjonalną i skuteczną squeeze page za pomocą generatora landing page GetAll

jak sprzedawać w internecie
Zatem nauczymy Cię dzisiaj jak osiągnąć ten cel w ciągu zaledwie kilku minut, ponieważ narzędzie, które zaraz zobaczysz, to zdecydowanie coś więcej niż po prostu kreator stron. Przedstawiamy ilustrowany poradnik - przewodnik / instrukcję krok po kroku, dzięki której kilkoma kliknięciami stworzysz własną stronę przechwytującą i uruchomisz automatyczny system zarabiania / sprzedaży w Internecie - korzystając z najlepszego narzędzia, jakie możesz znaleźć w sieci.

KROK 1
Zaloguj się do swojego konta GetAll. Jeśli nie masz jeszcze swojego konta w GetAll - przejdź teraz na stronę rejestracji i załóż sobie swoje konto - wówczas za 10 zł uzyskasz dostęp do wszystkich narzędzi. Jeśli chcesz, możesz skorzystać ze szczegółowej instrukcji Jak założyć konto w GetAll i otrzymać kompletny pakiet narzędzi skutecznego marketingu internetowego za 10 złotych.

KROK 2
Po zalogowaniu z bocznego lewego menu wybierz opcję Kreator stron (czerwona strzałka).


KROK 3
Natępnie z menu, które się rozwinęło, wybierz opcję Strony (czerwona strzałka).


KROK 3
Teraz wpisz nazwę strony w rubryce wskazanej strzałką 1. Możesz wymyślić dowolną nazwę. Nie używaj polskich znaków (ę,ą,ż...).

Na koniec naciśnij zielony przycisk Zatwierdź.


KROK 4
Teraz kliknij w link Nowa strona, znajdujący się w górnej części ekranu, aby uruchomić generator stron.


KROK 5
Teraz w kreatorze wyświetla się nam kilkadziesiąt gotowych szablonów stron - możesz wybrać ten, który Ci odpowiada.

Aby spośród wielu szablonów szybko wyszukać taki jak potrzebujesz - możesz również skorzystać z wyszukiwarki, która Ci to ułatwi. W górnej części kreatora mamy 3 filtry, których możesz użyć jeśli chcesz.

Według filtra Rodzaj szblonu można wybrać: strony sprzedażowe, przechwytujące, product launch, webinarowe i inne rodzaje stron lądowania.

Opcja Podtyp pozwala na wybór kategorii strony przechwytującej, którą zamierzamy stworzyć. Spośród wielu kategorii dostępne są między innymi takie jak: strona przechwytująca tekstowa, strona przechwytująca video, strona sprzedażowa z tekstem, strona sprzedażowa z video, strona sprzedażowa typu Jednorazowa oferta, strona dziękuję po zapisie/zakupie, zapis 2-etapowy, zapis 3-etapowy, zapis na webinar, strona pobierania i inne.

Możemy również wpisać w wyszukiwarce słowo kluczowe według tematyki strony jaką chcemy stworzyć - wówczas kreator wyświetli nam gotowe propozycje.


KROK 6
W tym przykładzie wybieramy szablon strony przechwytującej, która świetnie sprawdzi się w przypadku tematyki Odchudzanie.

Najeżdżamy więc kursorem myszy na wybrany szablon. Wówczas jego ikona rozjaśni się i pojawią się na niej 3 przyciski: Choose, Preview oraz Delete.

Aby wybrać ten szablon klikamy na przycisk Choose, czyli po polsku Wybierz.


KROK 7
Po dokonaniu wyboru, na naszym ekranie wyświetla się gotowy szablon strony, który wybraliśmy i jest gotowy do edycji.


Teraz wystarczy podmienić teksty na swoje własne i GOTOWE!
W górnej części szablonu jest miejsce na logo Twojej firmy. Jeśli nie posiadasz logotypu, możesz to po prostu usunąć. Korzystając z bogatego przybornika (widoczny jest on w pionowej kolumnie z lewej strony) możemy usunąć te elementy, które nie są nam potrzebne oraz dodawać zupełnie inne (np. zegar odliczający czas, przyciski społecznościowe, slajdy, obrazki itp.) - wedle Twoich własnych upodobań. Możemy również ustawiać rozmiar czcionki oraz jej kolor, podmieniać obrazki, wstawiać video i tworzyć wedle swoich potrzeb i oczekiwań - wszystko kilkoma kliknięciami.

KROK 8
Zamiast napisu YOUR LOGO wstawimy własny nagłówek, który zwróci uwagę wszystkich osób pragnących schudnąć, np. Zrzucaj 1kg tygodniowo.

W tym celu klikamy dwa razy na napis YOUR LOGO. Teraz możemy skasować ten napis i wpisać swój dowolny tekst. Nad napisem pojawiła się też belka z narzędziami edycji, gdzie możemy pogrubić lub podkreślić tekst, zmieniać kolor, wielkość i rodzaj czcionki itd. - zupełnie jak w MS Word.


KROK 9
Równie dobrze możemy usunąć nagłówek (w tym celu klikamy dwukrotnie na ten obiekt i naciskamy ikonę KOSZ, która się wtedy pojawi).

Następnie podmieniamy teksty w pozostałych częściach szablonu i oto gotowy efekt, który od razu możemy wykorzystać.


KROK 10
W razie potrzeby możemy zmienić również obraz w tle i inne parametry. Gdy klikniesz ikonę Ustawienia Strony w lewym dolnym rogu (czerwona strzałka) - wyświetli się panel, gdzie również kilkoma kliknięciami zmienisz takie ustawienia jak kolor lub obrazek tła, szerokość strony, video i inne (prawa pionowa kolumna).

Gdy uzyskasz zadowalający efekt końcowy, możesz zapisać swoją stronę przechwytującą klikając przycisk OPUBLIKUJ znajdujący się w prawym górnym rogu (czerwona strzałka).

W ten sposób za pomocą kreatora stron GetAll (jeśli masz już przygotowany własny tekst i/lub video) dosłownie w ciągu kilku minut tworzysz gotową stronę przechwytującą dostosowaną do Twoich osobistych potrzeb i publikujesz ją w Internecie.


PRZYKŁAD STRONY PRZECHWYTUJĄCEJ Z VIDEO
Przykład strony przechwytującej zawierającej film video oraz 3 dolne panele, w ktorych można umieścić np. pozytywne opinie klientów, dodatkowe opisy cech produktu / korzyści itp. Obok video znajduje się miejsce na nagłówek / krótki opis / CTA oraz formularz zapisu. Taki szablon pozwala na bardzo szerokie zastosowanie.


STWÓRZ TERAZ WŁASNĄ STRONĘ PRZECHWYTUJĄCĄ
Teraz możesz już łatwo tworzyć tyle stron przechwytujących ile tylko zechcesz i z sukcesem rozwijać swoje biznesy pozyskując wielu nowych klientów i wielokrotnie zwiększając swoją sprzedaż. Wiedząc jakie to łatwe z pewnością nic nie powstrzyma Cię od tego, by już dziś stworzyć swoją pierwszą stronę przechwytującą, która zacznie skutecznie budować Twoją bazę klientów.

Równie łatwe jest tutaj stworzenie autorespondera i połączenie go ze stroną przechwytującą oraz ustawienie kolejki maili, które będą automatycznie wysyłane każdej osobie, która zapisze się na Twoją listę mailingową. To już dobra podstawa do stworzenia systemu automatycznej sprzedaży w Internecie.

Potrzebny będzie jeszcze dobry sposób promocji naszych stron przechwytujących... Na to również są sprawdzone i skuteczne metody. Choć to dopiero początek możliwości, jakie oferuje platforma marketingowa GetAll.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś - kliknij tutaj i przejdź do strony z ofertą dostępu narzędzi GetAll za 10 złotych. Załóż konto, wybierz pakiet i zacznij działać już dziś!


jak sprzedawać w internecie


więcej o email marketingu

Interesuje Cię biznes
i zarabianie przez Internet?

Poznaj tajniki prowadzenia dochodowej firmy
i skutecznego zarabiania w Internecie.

Metody, narzędzia i rozwiązania, o których nie mówi się głośno, które odmienią Twóje finanse, które otworzą Twoje oczy na możliwości, o których nawet nie śnisz.

| Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Mapa Serwisu | Kurs |
Copyright zysk24.com © 2011. All Rights Reserved