jak założyć i prowadzić własną firmę krok po kroku rozpoczęcie działalności gospodarczej przez internet zarabianie pieniędzy przez internet jak zarobić w domu poradnik
 
 

GDZIE SZUKAĆ WARTOŚCIOWYCH DOMEN


Wartościową domenę można zdobyć z rynku pierwotnego rejestrując ją u dowolnego rejestratora. Jest to metoda najprostsza i najtańsza. Oczywiście pod warunkiem, że pożądana domena jest jeszcze na rynku pierwotnym dostępna.

I tutaj pojawia się pewien kłopot, bo tych naprawdę dobrych domen, które są jeszcze wolne, jest coraz mniej. Z całą pewnością warto szukać, bo jest jeszcze potencjał i świetne okazje, ale prawdziwe żyły złota zdecydowanie łatwiej można znaleźć na rynku wtórnym – tu niejednokrotnie nie trzeba wiele szukać, a po prostu kupić.

Jeśli więc szukasz wartościowych domen internetowych – obowiązkowo zajrzyj na giełdę domen Afertmarket, czyli największą giełdę domen w Polsce. Rozejrzyj się tam trochę, a szybko stanie się ona jednym z Twoich najbardziej ulubionych miejsc w Internecie.

Ostatnio najpopularniejsze


Możesz tam nie tylko kupić świetny adres. Na giełdzie Afermarket możesz do woli kupować i sprzedawać domeny internetowe, pozyskiwać adresy dla swoich potrzeb lub handlować nimi, zyskując tym samym nowe źródło dochodu.

W zasadzie nawet nie planując kupowania domen z rynku wtórnego – i tak warto założyć sobie konto na Afertmarket, gdyż samo przeglądanie ofert to istna kopalnia świetnych pomysłów oraz źródło wiedzy o rynku domen.

Aftermarket daje jednak więcej możliwości, takie jak przechwytywanie domen, parking domen, opcje i wiele innych. Obrót domenami to nie tylko forma zarabiania przez Internet, ale jest to także narzędzie do realizacji innych form e-biznesu, gdzie posiadanie minimum jednej domeny jest koniecznością (własny blog, witryna, czy choćby landing page lub squize page).

Jeśli więc jesteś osobą początkującą w tej materii – obowiązkowo załóż konto w Aftermarket, zapoznaj się z możliwościami, znajdź ciekawą domenę, kup ją, a następnie ją zaparkuj, zagospodaruj lub po prostu sprzedaj (choćbyś nawet miał zarobić na tym marne 10 zł) – zrób to.
Będzie to dla Ciebie cenna lekcja, zyskasz wiedzę i pewne doświadczenie.


Inni chętnie czytali również:Aftermarket pozwala także na parkowanie domen. To także jedna z form zarabiania przez Internet. Posiadając bowiem zaparkowaną domenę możesz zarabiać na wyświetlanych tam reklamach.

Inne narzędzia jakie oferuje Aftermarket to np. tester końcówek, generator literówek, powiadomienia o domenach i inne – wszystko w jednym miejscu.

A jeśli posiadasz domenę i nie wiesz za ile możesz ją sprzedać – Aftermarket może Ci w tym pomóc.Giełda domen nie jest jedynym miejscem, gdzie można zdobyć świetną domenę, ale prawdopodobnie jednym z najlepszych. Zarówno z powodu możliwości nabycia domen, które niedostępne już są na rynku pierwotnym, jak również z powodu cen, które nie są wygórowane. Poza tym niekwestionowanym atutem jest możliwość korzystania z wszystkich narzędzi potrzebnych do zarabiania na domenach – w jednym miejscu.

Założenie konta trwa 5 minut. Utworzenie i posiadanie konta w Aftermarket jest oczywiście całkowicie bezpłatne.

Aby założyć konto wejdź na stronę Aftermarket i kliknij link Zarejestruj się widniejący w prawym górnym rogu ekranu. Następnie wypełnij prosty formularz rejestracyjny i kliknij Załóż konto. Ważne, aby podać prawdziwe dane w formularzu rejestracyjnym, gdyż rejestrowanie domen na fałszywe dane jest zabronione.
Po wypełnieniu formularza i kliknięciu Załóż konto otrzymasz email z linkiem aktywacyjnym. Otwórz więc wiadomość email oraz kliknij w link aktywacyjny, aby potwierdzić swój adres email, który podałeś w formularzu. Jeśli nie znalazłeś maila z linkiem aktywacyjnym – sprawdź w folderze SPAM.
Gotowe. Masz już swoje konto w Aftermarket.pl – największej giełdzie domen w kraju.

Życzymy świetnej zabawy, udanych zakupów i dochodowych sprzedaży.Interesuje Cię biznes
i zarabianie przez Internet?

Poznaj tajniki prowadzenia dochodowej firmy
i skutecznego zarabiania w Internecie.

Metody, narzędzia i rozwiązania, o których nie mówi się głośno, które odmienią Twóje finanse, które otworzą Twoje oczy na możliwości, o których nawet nie śnisz.

| Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Mapa Serwisu | Kurs |
Copyright zysk24.com © 2011. All Rights Reserved