jak założyć i prowadzić własną firmę krok po kroku rozpoczęcie działalności gospodarczej przez internet zarabianie pieniędzy przez internet jak zarobić w domu poradnik
 
 

PAYPAL - Jak Anulować Subskrypcję

Jak wyłączyć płatności cykliczne w PayPal

Ilustrowana instrukcja

subskrypcja paypal logo płatności cykliczne


Realizowanie różnorakich płatności w Internecie przy pomocy systemu PayPal jest często rozwiązaniem bardzo wygodnym. Zwłaszcza w przypadku korzystania z płatności cyklicznych. Nie musimy pamiętać o comiesięcznych zobowiązaniach, płatności comiesięcznych abonamentów i wszelkich subskrypcji, z których korzystamy. PayPal realizuje te płatności za nas, robi to automatycznie oszczędzając nam sporo czasu, stresu i niepotrzebnego klikania.

Kłopot w tym, że nie zawsze jesteśmy zainteresowani przedłużaniem usług subskrypcyjnych i abonamentowych w nieskończoność. Co więcej, niejednokrotnie zdarza się, że płacąc za produkt lub usługę w Internecie, nie zawsze zostajemy przez sprzedającego dość jasno poinformowani, że pierwsza realizacja płatności automatycznie uruchamia subskrypcję i dopiero po następnej płatności zostajemy zaskoczeni nieoczekiwanym odpływem gotówki z naszego konta.

Wówczas w popłochu przystępujemy do usunięcia tych niechcianych usług, logujemy się do swojego konta w PayPal, aby szybko anulować, wyłączyć, zamknąć subskrypcję i zablokować dostęp pożeraczy cyklicznych płatności do naszej gotówki.

Okazuje się jednak, że wiele osób zupełnie nie wie jak to zrobić. Dlatego nasz dzisiejszy poradnik dedykowany jest dla wszystkich posiadaczy kont PayPal z niechcianymi płatnościami cyklicznymi. Oto prosta instrukcja: Jak wyłączyć subskrypcję w PayPal.

Krok 1 - Logowanie
Wejdź na stronę Paypal, na której zakładamy nowe konto:
www.paypal.com

Klikamy przycisk Zaloguj się znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.Następnie wpisujemy swój adres email (podany podczas rejestracji konta PayPal) oraz hasło i klikamy Zaloguj się.Krok 2
Po zalogowaniu wybierz opcję Działania z górnego poziomego menu.Krok 3
Teraz znajdź subsrypcję, którą chcesz anulować. Następnie kliknij w nią, aby wyświetlić więcej informacji.Krok 4
Teraz widzisz szczegółowe dane na temat włączonych płatności cyklicznych dla tego sprzedawcy. Kliknij w link Zarządzaj płatnościami użytkownika: ... (czerwona strzałka).Krok 5
W tym panelu wyświetlają się wszystkie szczegóły Twojej subskrypcji. W celu wyłączenia cyklicznych płatności wystarczy po prostu nacisnąć opcję Anuluj (czerwona strzałka).Krok 6
Po kliknięciu w przycisk Anuluj zostało wyświetlone okno dialogowe, gdzie musimy potwierdzić swoją decyzję. Aby dokończyć operację usuwania automatycznych płatności kliknij żółty przycisk Anuluj profil.

Operacja ta zadziała oczywiście wyłącznie do jednej konkretnej subskrypcji, którą wybrałeś / wybrałaś w kroku 3. Wszystkie pozostałe abonamenty, subskrypcje i okresowe automatycznie płatności pozostaną bez zmian. Jeśli chcesz wyłączyć więcej subskrypcji - postępuj według tej instrukcji osobno dla każdej cyklicznej płatności, którą chcesz wyłączyć.Krok 7
Po kliknięciu w żółty przycisk Anuluj profil Twoja wybrana subskrypcja została całkowicie wyłączona. Na ekranie wyświetlają się szczegóły: Ten profil został anulowany i nie może być ponownie uaktywniony. Płatności cykliczne nie będą już dokonywane (strzałka 1). Zaraz poniżej wyświetla się również uaktualniony status zatrzymanych płatności cyklicznych: Anulowano (strzałka 2).

Twoja subskrypcja w PayPal została anulowana. Możesz już wylogować się z konta PayPal i spokojnie spać. Twoje pieniądze są bezpieczne. Życzymy Ci barwnych, odprężających, twórczych snów i solidnego ładunku pozytywnej energii zaraz po przebudzeniu :)Jeśli zastanawiasz się jak mądrze zainwestować zaoszczędzone w ten sposób pieniądze śmiało napisz do nas. Znamy wiele sposobów na to, by Twoje pieniądze nigdy nie spały, lecz rosły jak na sterydach. Wystarczy uwolnić ich potencjał, by zyskać stałe dodatkowe dochody, mnożyć je i z czasem zbudować naprawdę piękny majątek, który daje nam bezpieczeństwo, wolność, mnóstwo wolnego czasu i prawdziwą pełnię życia. Wystarczy znajomość prostych, lecz innowacyjnych metod, by odwrócić swoją sytuację finansową o 180 stopni.


GOTOWE

Interesuje Cię biznes
i zarabianie przez Internet?

Poznaj tajniki prowadzenia dochodowej firmy
i skutecznego zarabiania w Internecie.

Metody, narzędzia i rozwiązania, o których nie mówi się głośno, które odmienią Twóje finanse, które otworzą Twoje oczy na możliwości, o których nawet nie śnisz.

| Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Mapa Serwisu | Kurs |
Copyright zysk24.com © 2011. All Rights Reserved