GetAll AutoShare 

 

GetAll AutoShare

...czyli bezpłatna, ale za to porażająco skuteczna reklama na Facebooku i darmowy sposób szybkiego budowania listy mailingowej

AutoShare – jedno z najlepszych narzędzi od GetAll – postawił na głowie cały dotychczasowy marketing na Facebooku. Pojawiły się nowe potężne możliwości reklamy nawet jeśli masz zablokowane konto Facebook Ads.

marketing na facebooku
Reklama na Facebooku to jeden z podstawowych elementów praktycznie każdej strategii marketingowej w Internecie. Medium to ma tak ogromny zasięg i potencjał, że obecność tam jest po prostu obowiązkowa, bez względu na to jaki biznes prowadzisz.

 Nie będziemy jednak rozpisywać się tutaj na temat Facebook Ads. Przyjrzymy się natomiast nowym narzędziom marketingowym, jakie zaproponowała firma GetAll.

Jednym z nich jest GetAll AutoShare. Nowa koncepcja i świeże podejście do facebookowego marketingu zaowocowały stworzeniem potężnego narzędzia marketingowego, które sprawi, że każdy post na Facebooku może rozprzestrzeniać się wirusowo promując nasz biznes jeszcze bardziej skutecznie i zupełnie za darmo.

Narzędzie to dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania oraz wykorzystaniu społecznościowego charakteru Facebooka pozwala tworzyć nieporównywalnie bardziej skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku, docieranie do ogromnej liczby potencjalnych klientów, budowanie wizerunku i promowanie marki, generowanie sprzedaży i budowanie listy mailingowej.

Osiągamy więc ogromne oszczędności poprzez redukcję wydatków na marketing przy jednoczesnym zwiększeniu skuteczności każdej kampanii, która przynosi więcej klientów budując przy okazji bezcenne, precyzyjnie stargetowane listy mailingowe.

To zrozumiałe, że każdy pragnie takie narzędzie mieć. Zastanawiasz się jak to działa? My przetestowaliśmy już bardzo dokładnie możliwości narzędzia GetAll AutoShare. Poznaliśmy je i wyjaśniamy dziś dokładnie w jaki sposób AutoShare pozwoli Ci zdobyć setki nowych klientów, partnerów i subskrybentów.

Wady tradycyjnej reklamy na Facebooku

Facebook marketing z wykorzystaniem płatnej reklamy nie jest taki prosty w zastosowaniu i często bywa frustrujący. Nie wystarczy bowiem po prostu zapłacić i czekać na zyski.

Z facebookową reklamą bywa wiele kłopotów. Wiąże się to przede wszystkim z długim oczekiwaniem na zatwierdzenie reklamy lub odmowa jej zatwierdzenia, pojawiają się blokady reklam, a nawet tymczasowe lub stałe blokady całego konta reklamowego. Jeśli już reklamowałeś na Facebooku swój biznes, z pewnością to znasz.  Ponadto reklamy Facebook Ads mogą generować zbyt duże koszty, co sprawia, że facebookowa kampania może niekiedy okazać się nierentowna. W praktyce większość reklamodawców wychodzi na zero lub na minus.

Zadowalające efekty i dochody z kampanii marketingowych w Internecie uzyskuje tak naprawdę zaledwie kilka procent internetowych przedsiębiorców. To właśnie oni stosują mądre i skuteczne metody reklamy, gdyż posiadają odpowiednie narzędzia marketingowe.

Marketing wirusowy

Marketing wirusowy, inaczej wiralny (ang. viral marketing) polega na dostarczeniu potencjalnym klientom bodźca, który sprawi, że będą oni sami przekazywać kolejnym osobom informacje o firmie i produkcie, a kolejne osoby następnym i następnym.

W Internecie takie informacje rozprzestrzeniają się więc jak plotka w błyskawicznym tempie.

Z naszych obliczeń wynika, że 200 udostępnień postu / reklamy może wygenerować nawet 100 000 wyświetleń w ciągu nawet kilku dni. Statystyki z prowadzonych przez nas testowych kampanii na Facebooku potwierdzają ten fakt.

Oznacza to, że w ciągu miesiąca Twoją reklamę może zobaczyć nawet pół miliona osób, a Ty nie zapłacisz ani 1 grosza za żadne wyświetlenie, ani za żadne kliknięcie!

Dzięki narzędziu GetAll AutoShare jest to możliwe i całkiem łatwe do osiągnięcia, a przede wszystkim sprawne, skuteczne i szybkie.

Jeśli chciałbyś uzyskać ten efekt na piechotę, ręcznie komunikując się ze znajomymi i szukając osób, które dałyby się przekonać do darmowego udostępniania Twoich treści, prawdopodobnie zajęłoby Ci to wiele dni żmudnej i frustrującej pracy.

Na Facebooku bez przerwy miliony osób spędza wiele wolnego czasu komunikując się ze swoimi znajomymi, przeglądając swoją tablicę, komentując posty i udostępniając ciekawe materiały, linki, zdjęcia, informacje….

Jeśli ktoś dostrzega, że jego znajomy coś udostępnił, natychmiast na to reaguje z zaciekawieniem i angażuje się w to, ponieważ dana treść została udostępniona przez znajomego, czyli przez kogoś zaufanego, kogoś kto nie zaśmieca jego tablicy spamem, lecz udostępnia ciekawe i wartościowe materiały.

W ten sposób nasza reklama postrzegana jest przez odbiorcę jak wiadomość od znajomego i właśnie dzięki temu jest tak piekielnie skuteczna.

Jak sprawić, aby facebookowicze z własnej woli bezpłatnie przekazywali naszą reklamę swoim znajomym? Przeczytaj ten artykuł do końca… :) Poznasz i zrozumiesz geniusz generowania bezpłatnego ruchu na Twoje strony przechwytujące, do Twojego bloga, czy też sklepu internetowego… gdziekolwiek zechcesz… 

Zalety marketingu wirusowego na Facebooku

W marketingu wiralnym genialne jest to, że potencjalni klienci sami z własnej woli przekazują informację handlową dalej, czyli np. udostępniają ją na Facebooku swoim znajomym. Dlatego właśnie osiągamy aż 5 bardzo istotnych korzyści:

Bardzo niskie koszty wirusowej reklamy na Facebooku

Internauci reklamują nas za darmo, klikają, udostępniają, komentują z własnej inicjatywy i z własnej woli. Nikt im za to nie płaci. Reklama rozpowszechnia się wirusowo.

Bardzo wysoka skuteczność wirusowej reklamy na Facebooku

Nasza reklama nie jest postrzegana jako reklama, lecz jako wiadomość od znajomego. Dlatego przyjmowana jest ciepło, z zaangażowaniem i zainteresowaniem. Nie budzą się żadne mechanizmy obronne i niechęć tak jak w przypadku zwykłej reklamy, czy niechcianej informacji od kogoś obcego.

Dzięki temu internauci bardzo pozytywnie reagują na nasz przekaz marketingowy i o wiele chętniej stają się naszymi klientami / subskrybentami.

Ogromny zasięg

Potencjalny zasięg naszej kampanii jest tak duży, jak zasięg całego Facebooka, czyli w samej Polsce naszą wirusową reklamę może zobaczyć wiele milionów ludzi.

GetAll AutoShare uruchamia proces

Wielu marketerów nie przesypia nocy główkując jak zrobić skuteczną reklamę wiralną, którą internauci chętnie będą sobie wzajemnie przekazywać. W praktyce nie jest to takie proste.

Między innymi właśnie dlatego GetAll AutoShare jest narzędziem przełomowym. Narzędzie to jest stworzone z myślą o tworzeniu wiralnych kampanii marketingowych na Facebooku, tak aby reklama była tania i skuteczna przynosząc efekty w jak najkrótszym czasie.

Ty robisz reklamę, a GetAll AutoShare sprawia, że staje się ona wirusowa i zaczyna rozprzestrzeniać się w całym Facebooku.

Błyskawiczny efekt marketingowy

Plotki w Internecie rozprzestrzeniają się naprawdę szybko, niemal w czasie rzeczywistym. GetAll AutoShare jest natomiast takim swoistym narzędziem do automatycznego rozprzestrzeniania naszych marketingowych plotek, które skutecznie pozyskują klientów.

Nie trzeba czekać na zatwierdzenie reklamy, nie trzeba płacić za tysiące wyświetleń i kliknięć reklamy. Wystarczy raz przygotować reklamę i uruchomić automat. GetAll AutoShare jest narzędziem do budowania biznesu w Internecie, który działa na autopilocie i generuje dochody, gdy jesteśmy na wakacjach.

Kto może skorzystać z GetAll AutoShare?

Narzędzie GetAll AutoShare z pewnością stanie się bezcenną maszynką do pieniędzy dla wszystkich, którzy reklamują coś w Internecie. Jest to skuteczne narzędzie marketingowe, które sprawdza się w przypadku promowania dowolnego projektu, biznesu, produktu, czy też squeeze page.

Przede wszystkim jednak z narzędzia GetAll AutoShare zadowolone będą:

Osoby, które potrzebują szybkich rezultatów

To oczywiste, że w sytuacjach, gdy potrzebujemy błyskawicznie dotrzeć z naszą reklamą do odbiorców (np. jutro kończy się promocja, dziś wieczór odbędzie się ważne wydarzenie itp.) nie możemy polegać na tradycyjnej reklamie internetowej, gdyż nie zadziała ona na czas.

W takich sytuacjach wykorzystanie facebookowej wirusowości, która ze swojej natury przynosi niemal natychmiastowe rezultaty, pozwala osiągnąć cel.

Poza tym, w każdej sytuacji czas jest istotny i zawsze staramy się osiągać rezultaty w możliwie najkrótszym czasie. Czas to pieniądz, więc im szybciej przychodzą zyski tym lepiej, im szybciej budujemy nasze listy mailingowe, tym lepiej.

Jest to bezdyskusyjna zaleta narzędzia AutoShare, dzięki której wyprzedzamy konkurencję nie tylko skuteczniej, ale również szybciej. 

Osoby nieposiadające doświadczenia w facebookowym marketingu lub z zablokowanym kontem reklamowym

Osoby początkujące, które nie wiedzą jak stworzyć reklamę na Facebooku lub nie wiedzą jak to zrobić, aby była ona skuteczna z pewnością będą bardzo zadowolone z alternatywy w postaci GetAll AutoShare.

Dzięki niemu mogą bowiem tworzyć skuteczną reklamę na Facebooku bez konieczności wdrażania się w system Facebook Ads i studiowania bardzo restrykcyjnego regulaminu obowiązującego reklamodawców.

Osoby bez wiedzy technicznej, które nie są komputerowcami

GetAll AutoShare jest dziecinnie proste w użyciu. Jeśli potrafisz włączyć komputer i obejrzeć film na YouTube, to z pewnością łatwo poradzisz sobie również z panelem obsługi narzędzia GetAll AutoShare.

Ma to dwie dobre strony.

Po pierwsze, możemy skutecznie się reklamować w Internecie i nie musimy się w tym celu uczyć żadnych skomplikowanych rzeczy. Właśnie po to stworzone zostały inteligentne programy, które robią to za nas.

Mimo to firma GetAll i tak stworzyła cały zestaw poradników i instrukcji krok po kroku oraz materiały szkoleniowe video, z którymi tworzenie reklam jest jeszcze łatwiejsze.

Dzięki temu możesz jeszcze dzisiaj wystartować ze swoją pierwszą wiralną kampanią reklamową na Facebooku i zacząć liczyć zyski.

Po drugie, łatwość obsługi narzędzi znacznie usprawnia pracę, dzięki czemu oszczędzamy mnóstwo czasu. Między innymi dlatego z narzędzi GetAll chętnie korzystają także osoby, które świetnie znają się na sprawach technicznych.

Wiedzą one bowiem, jak czasochłonne jest żmudne konfigurowanie oprogramowania i obsługa skomplikowanych konstrukcji. Dlatego wybierają GetAll.

Osoby, które chcą szybko zbudować listę mailingową

Kolejną potężną zaletą GetAll AutoShare jest to, że nasza reklama nie tylko przynosi nam wielu nowych klientów, ale jednocześnie niejako z automatu buduje listę mailingową. Dlatego wraz z wirusowym rozprzestrzenianiem się naszej reklamy jednocześnie pozyskujemy kontakty do naszej bazy adresowej.

GetAll AutoShare jest bowiem zintegrowany ze stronami przechwytującymi i autoresponderem.

W związku z tym narzędzie to oferuje bardzo skuteczną metodę budowania listy mailingowej, która wykorzystywana jest przez profesjonalnych email marketerów, ale także świetnie nadaje się dla zupełnie początkujących osób.

Jak działa GetAll AutoShare

Otóż kluczem do działania całego mechanizmu jest zastosowanie odpowiedniej przynęty dla facebookowiczów. Docelowo nasz marketingowy post na Facebooku zobaczy wiele tysięcy osób. Naszym celem jest to, aby z tego tłumu wyłowić tych, którzy są zainteresowani naszą ofertą.

Oczywiście będzie to prawdopodobnie tylko kilka procent wszystkich, którzy zobaczą reklamę, ale spośród tak dużej grupy odbiorców będzie to z pewnością sprora liczba nowych klientów / subskrybentów.

Jak stworzyć marketingową przynętę na Facebooku?

W dalszej części artykułu przedstawiamy przykład działania narzędzia GetAll AutoShare, w którym przedstawiamy przykład reklamy skierowanej do osób zainteresowanych ebiznesem (np. promocją sklepu internetowego, programów partnerskich, czy szeroko pojętym zarabianiem w Internecie).

Osoby te bardzo często zainteresowane są informacjami o tym, jak stworzyć listę mailingową. Dlatego w poniższym przykładzie przygotowaliśmy przynętę w postaci video szkolenia Jak szybko i za darmo zbudować listę mailingową.

Takie bezpłatne szkolenie z pewnością zachęci zainteresowane osoby do udostępnienia postu swoim znajomym, aby uzyskać dostęp do wartościowych informacji.

Jeśli nie potrafisz lub nie chcesz nagrywać poradników w postaci filmów video, możesz napisać ebook, artykuł, raport. Możesz także przygotować ciekawą infografikę lub w jakiejkolwiek innej formie przedstawić informacje i porady, które są atrakcyjne dla Twoich potencjalnych klientów.

Jeśli nie masz na to czasu, możesz również zlecić komuś przygotowanie takiego poradnika. Jeśli prowadzisz sklep internetowy równie dobrze możesz zaproponować kupon rabatowy lub jakiś inny bonus. Przynętą może być cokolwiek, co tylko zachęci facebookowicza do udostępnienia Twojego postu i podania adresu email.

Na tym polu warto eksperymentować. W zależności od tego w jakiej branży działasz i co promujesz, skuteczne mogą okazać się różne triki i metody. Najważniejsze są upodobania, zainteresowania i zwyczaje Twojej grupy docelowej.

Grupa docelowa

Twoim potencjalnym klientem może być dowolna grupa docelowa. Na przykład prowadzisz sklep internetowy, w którym sprzedajesz suplementy diety. W takim przypadku możesz nagrać video-poradnik Jak zrzucić 2 kg w tydzień lub Co jeść, aby dożyć 150 lat w zdrowiu i dobrej kondycji. Może to być ebook lub nawet krótki raport.

Ważne jest to, aby zainteresować i zaangażować te osoby, które są Twoimi potencjalnymi klientami, czyli osoby, które chcą zdrowo żyć i chętnie sięgną po takie informacje, a następnie łatwo staną się Twoimi klientami, ponieważ to Ty masz właśnie to, czego oni potrzebują.

GetAll AutoShare uruchamia wirusową promocję Twojej reklamy i pozwala w łatwy sposób wyłowić Twoich nowych klientów spośród milionów użytkowników Facebooka. I właśnie to jest genialne. Właśnie dlatego jest to tak bardzo skuteczne.

Pozyskiwanie nowych klientów

Co więcej, w ebooku możesz napisać o suplementach diety, które sprzedajesz (uzasadniając dlaczego takie suplementy warto stosować, wyjaśniając ich zbawienny wpływ i podając konkretne korzyści dla zdrowia). Możesz nawet zamieścić adres swojego sklepu internetowego.

Dzięki temu wielu czytelników Twojego ebooka odwiedzi Twój sklep internetowy i stanie się Twoim klientem.

Czytelnicy takiego poradnika czytają go z entuzjazmem. Nie postrzegają tego jako reklamy, lecz jako cenne źródło wiedzy. Zawarte tam porady będą przez nich postrzegane jako wiedza, która pomoże im odzyskać zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie.

Tymczasem wiedza zawarta w poradniku będzie głosić, że dobre zdrowie można zyskać kupując u Ciebie suplementy diety (oczywiście nie może zabraknąć argumentów w postaci opisów działania tych suplementów, a najlepiej przedstawienia wyników badań naukowych).

Czy takie działanie jest etyczne i uczciwe? Nie wolno oszukiwać klientów - w dłuższej perspektywie czasu nie jest to opłacalne, a poza tym nie jest to dobre dla naszego sumienia. Jeśli jednak sprzedajesz suplementy (lub cokolwiek innego) dobrej jakości, które naprawdę są skuteczne i służą zdrowiu Twoich klientów, wówczas nie tylko zarabiasz w ten sposób pieniądze, ale przede wszystkim pomagasz innym.

I to jest wspaniałe źródło radości i satysfakcji z tego co robimy. 

Budowanie listy mailingowej

Najpiękniejsze jest jednak to, że zyskujesz wiele nowych adresów email do osób, które są zainteresowane zakupem Twojego produktu. Te osoby być może nie kupią od razu (może akurat dziś nie mają pieniędzy), ale dzięki adresom email możesz pozostać z nimi w kontakcie i wysyłać im mailingi na temat zdrowego odżywiania i reklamować swoje produkty.

Masz możliwość nawiązywania relacji i budowania więzi. W ten sposób bardzo wiele osób, które podały swój email pobierając ebooka, stanie się Twoimi klientami. Jest to wyłącznie kwestia czasu.

GetAll AutoShare w akcji

Wyobraź sobie, że przeglądając swoją tablicę na Facebooku widzisz właśnie, że jeden z Twoich znajomych udostępnił post o takiej treści:
Prosty sposób na szybkie i bezpłatne zbudowanie listy mailingowej i zwiększenie sprzedaży - pobierz krótkie, konkretne i bezpłatne szkolenie video..

Oczywiście nie wszystkie osoby będą tym zainteresowane, ale każdy kto zarabia lub chce zacząć zarabiać przez Internet z pewnością zainteresuje się taką informacją i kliknie, aby pobrać szkolenie i poznać sposób na bezpłatne budowanie listy mailingowej.

Klikasz więc na link w tym poście, a wtedy wyświetla się strona jak na przykładowej poniższej ilustracji:

bezpłatne budowanie listy mailingowej

Teraz każdy zainteresowany oczywiście klika w niebieski przycisk z napisem Daj mi to video. Następnie, po kliknięciu tego przycisku wyświetla się taka oto strona:

wpisz adres email

Gdy udostępnisz post na Facebooku, wówczas wyświetli się formularz, w którym wpisujesz swój adres email, na który otrzymasz wiadomość z bezpłatnym dostępem do szkolenia video o darmowym sposobie budowania listy mailingowej. I gotowe. Otrzymujesz wartościowe informacje za darmo, nie musisz nic płacić, dostajesz ciekawe i bardzo przydatne szkolenie w zamian za to, że udostępniłeś post.

możliwości marketingowe getall

Co dzieje się dalej?

Następnie Twoi znajomi widzą ten post na swoich tablicach i część z nich się nim zainteresuje. Wystarczy, że tylko kilka osób udostępni ten post swoim znajomym, a kolejnych kilkaset osób zobaczy go i część z nich kliknie i znów udostępni dalej itd.

W ten sposób popularność postu rośnie lawinowo. Uświadamiasz sobie teraz jak ogromne możliwości marketingowe drzemią w GetAll AutoShare?

Wypróbuj narzędzia GetAll AutoShare TUTAJ 
Doświadczyłeś już skuteczności profesjonalnych szkoleń? Jak zdobyć więcej klientów w vendingu.

Gotowy, sprawdzony system masowej sprzedaży w Internecie - kopiuj/wklej
...jeszcze więcej o Email Marketingu:

Jak nauczyć się marketingu online i sprzedaży w Internecie?

Program Do Mailingu

Email Marketing - Jak Zacząć?

Płatne i darmowe programy do mailingu

Dostarczalność newslettera

Jak zrobić newsletter cz.1

GetAll Opinie

Jak zrobić newsletter cz.2

GetAll InterestPro - diabelsko skuteczna reklama na Facebooku

Infrastruktura wysyłki email

Lejek Sprzedaży

GetAll AutoShare - marketing automatycznie staje się wirusowy

KPI - kluczowe wskaźniki efektywności

Co to jest wielokrotny autoresponder

Bezpłatne konto GetResponse - poradnik

Email z obrazkami i grafiką

Formatowanie treści newslettera

Infrastruktura wysyłki mailingu cz.2

Churn Rate - Jak zmniejszyć wskaźnik rezygnacji z newslettera

Objętość mailingu

Open Rate - wskaźnik otwieralności emaili

Optymalizacja treści newslettera, a CTR i skuteczność mailingu

Prostota treści newslettera zwiększa CTR

Reputacja IP i domeny nadawcy mailingu

Reputacja IP i domeny nadawcy mailingu cz.2

5 sprawdzonych sposobów na skuteczność email marketingu

5 sprawdzonych sposobów na skuteczność email marketingu cz.2

SPF

Uwierzytelnianie adresu email nadawcy newslettera

Konwersja

Skuteczna segmentacja nieaktywnej listy mailingowej

Współczynnik Konwersji w marketingu cz.1

Optymalizacja Współczynnika Konwersji cz.2

Współczynnik Konwersji Landing Page cz.3

GetAll Zakładanie Konta Rejestracja

Mailing - Email Marketing - kursy, porady, szkolenia, opinie - cz.1

Mailing - Email Marketing - kursy, porady, szkolenia, opinie - cz.2

Mailing - Email Marketing - kursy, porady, szkolenia, opinie - cz.3

Landing Page - jak zrobić stronę sprzedażową GetAll

Autoresponder i kolejka follow-up narzędziami GetAll

Badanie rynku i analiza grupy docelowej w Twojej niszy

Jak napisać i wydać książkę i mieć dochód pasywny

Jak sprzedawać na Facebooku - skuteczna strategia pozyskiwania klientów

Jak sprzedawać i zdobyć klientów mailingiem

Jak zbudować listę mailingową na Facebooku za darmo

Jak zrobić piekielnie skuteczny landing page

Landing page i marketing automation - zarabiasz gdy śpisz

Pomysł na biznes i dochód pasywny przez Internet

Reklama na Facebooku - jak zacząć

Sekret techniki skutecznej sprzedaży internetowej

Sekrety dochodu pasywnego - marketing automation

Strategia marketingowa w Internecie w 12 prostych krokachNAJPOPULARNIEJSZE
POMYSŁ NA BIZNES
MARKETING
EDUKACJA
BIZNES
EMAIL MARKETING
POPULARNE KATEGORIE


Regulamin Serwisu Polityka Prywatności Mapa Serwisu
Copyright zysk24.com © 2011-2021.
All Rights Reserved