GetAll InterestPro 

 

GetAll InterestPro

Jak skutecznie reklamować się na Facebooku prawie za darmo i przejąć klientów od konkurencji?

Zobacz w jaki sposób konkurencja kradnie Ci klientów.

InterestPro, czyli kolejne nowatorskie narzędzie firmy GetAll, zmienia oblicze marketingu na Facebooku i podaje frazy kluczowe dotychczas dostępne tylko dla bogatych agencji reklamowych.

jak znaleźć słowa kluczowe

InterestPro jest narzędziem, które otworzyło oczy wszystkim marketerom, którzy dotąd używali scraperów. Otworzyło oczy wszystkim, którzy wiedzą, że kampanie reklamowe na Facebooku są zbyt kosztowne, a często wręcz całkowicie nierentowne.

Jednak widząc jak InterestPro wyciąga ukryte dane z Facebooka, nikt nie miał już wątpliwości.

Dzięki temu można bowiem tworzyć miażdżąco skuteczne kampanie reklamowe wycelowane prosto wyłącznie do zainteresowanych osób z wybranej grupy docelowej. Reklama stała się bardzo tania, a wskaźniki konwersji poszybowały mocno do góry.
 Są jednak osoby, które na tym tracą.

Są nimi Mark Zuckerberg oraz firmy, które z tego nie korzystają, przez co zaczyna wyprzedzać je konkurencja potrafiąca wykorzystać narzędzia firmy GetAll.

Przyjrzyjmy się zatem na czym polega niewidzialna moc programu InterestPro i czy ta dzika fascynacja tą nowatorską propozycją firmy GetAll jest rzeczywiście uzasadniona…

Zatem na początek, aby nie zabrzmiało zbyt optymistycznie wymienimy tylko kilka aspektów możliwości programu InterestPro (dawniej GetFace):

  • Drastyczne obniżenie kosztów reklamy na Facebooku

  • Najwyższa precyzja w dobieraniu trafnych i zarabiających słów kluczowych

  • Najwyższa precyzja w identyfikacji osób z Twojej grupy docelowej

  • Możliwość zbierania bezcennych danych dostępnych dotąd wyłącznie dla wielkich agencji reklamowych

  • Dostęp do klientów Twojej konkurencji i możliwość ich łatwego przejęcia

  • Łatwość obsługi, automatyzacja i oszczędność czasu

  • Automatyczne tworzenie grup docelowych według tysięcy rozszerzeń słów kluczowych z Facebooka, o których nie powie Ci Google Planer Słów Kluczowych

Reklama na Facebooku

Każda kampania reklamowa na Facebooku ma jeden cel – spośród milionów użytkowników portalu wyłowić niewielką grupę osób, które chętnie kupią nasz produkt i za niego zapłacą. Bez względu na to, jaki produkt sprzedajesz, na Facebooku z pewnością w każdej chwili są tysiące osób, które kupią go od Ciebie bez zastanowienia.

…ale pod jednym warunkiem… musisz wiedzieć gdzie oni są i wyświetlić im reklamę. Jeśli potrafilibyśmy precyzyjnie tworzyć grupy docelowe na Facebooku, praktycznie każde kliknięcie kończyłoby się konwersją i jedna kampania zrobiłaby z Ciebie milionera.

Niestety tak się nie dzieje, a nieprecyzyjnie wycelowane reklamy generują wysokie koszty i niską konwersję. 

Dostęp do najcenniejszych informacji

Nic dziwnego, że tak się dzieje, skoro reklamę Mercedesa wyświetlamy bezrobotnym, a reklamę kredytu hipotecznego wyświetlamy gimnazjalistom.

Oczywiście Facebook oferuje filtry, dzięki którym możemy tworzyć grupy docelowe wedłu płci, wieku itd., przez co nie musimy strzelać zupełnie na oślep. Są one jednak na tyle niedoskonałe, że większość kampanii reklamowych na Facebooku generuje więcej wydatków niż dochodów.

Dlaczego tak jest? Otóż z jednej strony Facebook dba o swoje interesy, można więc łatwo wnioskować czym determinowana jest jego polityka wobec reklamodawców. Z drugiej strony (z czego mało kto zdaje sobie sprawę) Facebook wiele informacji przed nami ukrywa.

A są to właśnie te najcenniejsze dane o użytkownikach i ich zainteresowaniach. Informacje te pozwalają tworzyć naprawdę miażdżąco skuteczne i precyzyjnie wycelowane reklamy.

Jak działa GetAll InterestPro

Otóż za pośrednictwem narzędzia GetAll InterestPro możemy mieć dostęp do zablokowanych słów kluczowych oraz informacji o tysiącach zainteresowań użytkowników, które w inny sposób byłyby dla nas niedostępne. Odkrywając te słowa kluczowe i zainteresowania możemy kierować kampanie reklamowe, które skutecznie generują wysoką sprzedaż i konwersję, ponieważ skierowane są dokładnie do tych osób, do których trzeba.

Jednocześnie nie marnujemy pieniędzy na setki i tysiące niepotrzebnych kliknięć. 

InterestPro w akcji

Co więcej, GetAll InterestPro automatyzuje cały proces tworzenia precyzyjnych grup docelowych. Wpisujemy ogólne słowa i frazy kluczowe, a następnie pobieramy dane, wybieramy rozszerzenia i grupy zainteresowań. Wystarczy kilka minut, aby przekopać całą interesującą nas niszę tak głęboko jak to tylko możliwe.

Na koniec kilkoma kliknięciami tworzymy z zebranych danych gotowe grupy docelowe.

Jako zwykły reklamodawca nie jesteśmy w stanie przekopać tylu danych, bo musielibyśmy robić to ręcznie. Oczywiście nikt tego nie robi, gdyż jest to zbyt czasochłonne, a i tak prawdopodobnie nie udałoby się uzyskać frazy i zainteresowania pozwalające na utworzenie dostatecznie skutecznej reklamy.

GetAll InterestPro pobiera te dane legalnie za pośrednictwem interfejsu dla developerów, o czym możemy przeczytać na oficjalnej stronie GetAll.

Na tym polega wyższość tego narzędzia nad wszystkimi scraperami i innymi tego typu narzędziami, które pomagają nieco, ale również bywają źródłem frustracji.

Poprzez InterestPro mamy dostęp do danych o użytkownikach, które Facebook udostępnia wyłącznie wielkim agencjom reklamowym, czyli bardzo wąskiej grupie, którą na to stać (a jest to potwornie kosztowne).

Jak zmiażdżyć konkurencję?

Czy możemy więc kraść klientów firmom konkurencyjnym? Bezpośrednio nie możemy, ale korzystając z InterestPro zyskujemy dostęp do ich dużej części w sposób pośredni i z całą pewnością pozostawiamy daleko w tyle całą konkurencję, która z tego narzędzia jeszcze nie korzysta.

Oczywiście niedługo nadejdzie chwila, w której konkurencja się zorientuje w temacie i również sięgnie po to narzędzie. Jednak póki jest jeszcze trochę czasu, to najlepsze co możemy zrobić, to wykorzystać go, by zyskać przewagę.

GetAll InterestPro – Opinia

Czy GetAll InterestPro jest narzędziem pozbawionym wad? Oczywiście, że nie. Prawdopodobnie znajdą się osoby, które poczują się zawiedzione. Jest to jednak narzędzie stworzone do podnoszenia skuteczności kampanii reklamowych na Facebooku. Nie gotuje ono obiadów, ani nie zmywa naczyń. Swoją rolę spełnia jednak znakomicie.

Wśród korzyści, które chwalą sobie użytkownicy tego narzędzia możemy wymienić prostota i łatwość obsługi, tysiące zaoszczędzonych godzin żmudnej pracy oraz mnóstwo zaoszczędzonych pieniędzy (tysiące złotych na przypadkowe kliknięcia i źle skierowany ruch).

Prawdziwą korzyścią jest jednak drastyczny wzrost wskaźników konwersji dzięki kierowaniu reklamy wprost do osób zainteresowanych naszym produktem oraz szybsza budowa list mailingowych i ich lepsza jakość.

Dla nas podstawowa wartość programu GetAll InterestPro jest jedna: możemy wreszcie szybko i łatwo stworzyć kampanię reklamową na Facebooku, która przynosi wysoką sprzedaż, wysokie dochody, jest skuteczna i zawsze opłacalna.

Dziś tworzenie każdej reklamy na Facebooku zaczynamy od włączenia InterestPro, czego Tobie również życzymy oraz samych sukcesów w biznesie i Facebook marketingu. 

Czy GetAll InterestPro jest zbyt kosztowne?

Chcesz znać cyfry? Zapraszamy do lektury i wyciągnięcia trafnych wniosków.

Większość sklepów internetowych i wiele innych firm, serwisów, czy blogów wydaje przynajmniej 1000 zł miesięcznie na pozycjonowanie. I to z różnym skutkiem.

Dobrej jakości hosting kosztuje przynajmniej kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Wiemy, bo sami korzystamy hostingu Home.pl i chętnie płacimy – zwraca się to z nawiązką.

Większość reklamodawców, którzy praktykują tradycyjne reklamy na Facebooku płacą za nie przynajmniej kilkaset złotych miesięcznie i najczęściej są to zmarnowane pieniądze.

GetAll InterestPro kosztuje 197 zł miesięcznie. Dzięki możliwościom, jakie daje nam to narzędzie, zarabiamy wiele tysięcy złotych miesięcznie, a jednocześnie oszczędzamy na kosztach reklamy wielokrotnie więcej, niż te 197 złotych.

Nie wiemy ile Ty zarobisz dzięki InterestPro, ale jeśli tylko zechcesz wykorzystać jego potencjał – z całą pewnością zrozumiesz i doświadczysz, że realne i konkretne pieniądze są w zasięgu ręki, bez wychodzenia z domu.

W ramach abonamentu 197zł/mc otrzymujemy nie tylko InterestPro, lecz cały pakiet narzędzi do marketingu internetowego, które w całości pozwalają jechać przez Internet jak czołg i zbierać obfite plony. Są to między innymi profesjonalny i niezwykle funkcjonalny autoresponder (pierwsze miejsce w rankingu), kreator www oraz kreator pop-up, AutoShare (narzędzie do szybkiego, skutecznego i automatycznego budowania listy mailingowej), remakreting, hosting.

Wystarczy wspomnieć, że sam autoresponder i hosting kupowane osobno gdzie indziej będą kosztować więcej, niż cały ten pakiet za 197 zł miesięcznie. Co więcej, teraz każdy może wypróbować ten pakiet przez 30 dni za 10 zł (bez żadnych zobowiązań).

Możemy więc bez żadnego ryzyka przetestować skuteczność narzędzi firmy GetAll, a jak się nie spodoba, po miesiącu można po prostu zrezygnować z dalszego korzystania, bez żadnych konsekwencji, bez żadnych zobowiązań.

Tutaj jeszcze tylko jedna mała refleksja. Otóż miesiąc czasu to w tym przypadku bardzo długi okres czasu.

Jeśli w ciągu miesiąca nie wykorzystasz tych narzędzi tak, że zarobią one dla Ciebie przynajmniej na kilka następnych miesięcy abonamentu, to znaczy, że faktycznie nie są one stworzone dla Ciebie lub raczej marketing internetowy nie jest czymś dla Ciebie.

W praktyce narzędzia te powinny z powodzeniem zarobić 200 zł w ciągu pierwszego miesiąca i to w bardzo dużym stopniu automatycznie. Oczywiście powinny zarobić wiele wiele więcej.

Chodzi jednak o to, że jeśli w pierwszym miesiącu zyskasz dzięki nim na abonament w kolejnym miesiącu, to można z całą powagą stwierdzić, że GetAll InterestPro oraz cały pakiet skutecznych, profesjonalnych narzędzi marketingowych mamy praktycznie za darmo.

Nie dlatego, że pierwszy miesiąc mamy za 10 zł, lecz dlatego, że są one po prostu potwornie skuteczne w każdym internetowym biznesie.

Wypróbuj narzędzie GetAll InterestPro TUTAJ. 
Doświadczyłeś już skuteczności profesjonalnych szkoleń? Jak zdobyć więcej klientów w vendingu.

Gotowy, sprawdzony system masowej sprzedaży w Internecie - kopiuj/wklej
...jeszcze więcej o Email Marketingu:

Jak nauczyć się marketingu online i sprzedaży w Internecie?

Program Do Mailingu

Email Marketing - Jak Zacząć?

Płatne i darmowe programy do mailingu

Dostarczalność newslettera

Jak zrobić newsletter cz.1

GetAll Opinie

Jak zrobić newsletter cz.2

GetAll InterestPro - diabelsko skuteczna reklama na Facebooku

Infrastruktura wysyłki email

Lejek Sprzedaży

GetAll AutoShare - marketing automatycznie staje się wirusowy

KPI - kluczowe wskaźniki efektywności

Co to jest wielokrotny autoresponder

Bezpłatne konto GetResponse - poradnik

Email z obrazkami i grafiką

Formatowanie treści newslettera

Infrastruktura wysyłki mailingu cz.2

Churn Rate - Jak zmniejszyć wskaźnik rezygnacji z newslettera

Objętość mailingu

Open Rate - wskaźnik otwieralności emaili

Optymalizacja treści newslettera, a CTR i skuteczność mailingu

Prostota treści newslettera zwiększa CTR

Reputacja IP i domeny nadawcy mailingu

Reputacja IP i domeny nadawcy mailingu cz.2

5 sprawdzonych sposobów na skuteczność email marketingu

5 sprawdzonych sposobów na skuteczność email marketingu cz.2

SPF

Uwierzytelnianie adresu email nadawcy newslettera

Konwersja

Skuteczna segmentacja nieaktywnej listy mailingowej

Współczynnik Konwersji w marketingu cz.1

Optymalizacja Współczynnika Konwersji cz.2

Współczynnik Konwersji Landing Page cz.3

GetAll Zakładanie Konta Rejestracja

Mailing - Email Marketing - kursy, porady, szkolenia, opinie - cz.1

Mailing - Email Marketing - kursy, porady, szkolenia, opinie - cz.2

Mailing - Email Marketing - kursy, porady, szkolenia, opinie - cz.3

Landing Page - jak zrobić stronę sprzedażową GetAll

Autoresponder i kolejka follow-up narzędziami GetAll

Badanie rynku i analiza grupy docelowej w Twojej niszy

Jak napisać i wydać książkę i mieć dochód pasywny

Jak sprzedawać na Facebooku - skuteczna strategia pozyskiwania klientów

Jak sprzedawać i zdobyć klientów mailingiem

Jak zbudować listę mailingową na Facebooku za darmo

Jak zrobić piekielnie skuteczny landing page

Landing page i marketing automation - zarabiasz gdy śpisz

Pomysł na biznes i dochód pasywny przez Internet

Reklama na Facebooku - jak zacząć

Sekret techniki skutecznej sprzedaży internetowej

Sekrety dochodu pasywnego - marketing automation

Strategia marketingowa w Internecie w 12 prostych krokachNAJPOPULARNIEJSZE
POMYSŁ NA BIZNES
MARKETING
EDUKACJA
BIZNES
EMAIL MARKETING
POPULARNE KATEGORIE


Regulamin Serwisu Polityka Prywatności Mapa Serwisu
Copyright zysk24.com © 2011-2021.
All Rights Reserved