LiderWalut Opinie 

Jak założyć i prowadzić własną firmę krok po kroku? Rozpoczęcie działalności gospodarczej przez internet. Zarabianie pieniędzy przez internet i jak zarobić w domu - poradnik
 

 


LIDERWALUT - Opinie


lider walut opinie

Czy warto korzystać z internetowego kantoru wymiany walut LiderWalut.pl?

Informacje o firmie, opinie użytkowników, ocena jakości, koszty.Na rynku kantorów internetowych pojawiają się wciąż nowe możliwości, spośród których niekiedy trudno jest wybrać ofertę najlepszą dla swoich potrzeb.
Jeśli szukasz najlepszego kantoru internetowego dla siebie, najprawdopodobniej tutaj znajdziesz odpowiedź na swoje pytania.

Najlepszy kantor internetowy.


Lider Walut to z całą pewnością ścisła czołówka w swojej branży. Spełnia wszystkie kryteria nawet najbardziej wymagających osób. W opinii użytkowników najważniesze cechy to intuicyjna i łatwa obsługa, szybkość realizacji transakcji, niskie koszty oraz bezpieczeństwo.

Zapoznaj się z przygotowanym materiałem, poznaj opinie innych lub już teraz załóż bezpłatne konto w LiderWalut.pl, gdyż w rzeczywistości tylko przez własne doświadczenie możesz poznać atrakcyjność usług i korzyści jakie możesz osiągnąć.

Bezpłatne konto w kantorze.
-

LiderWalut - koszty, kursy walut, spread

Karta walutowa wydawana przez kantor za 15 złotych. Pod względem kosztów oferta jest bardzo atrakcyjna. Konto zakładamy i posiadamy bezpłatnie, możemy zamówić karty walutowe za 15 zł, których użytkowanie i zasilanie jest bezpłatne. Ponadto zapeniona jest gwarancja kursu. Kantor starannie dba o to, by zawsze oferować możliwość wymiany walut po najkorzystniejszych kursach.

Informacje

Liderwalut.pl to kantor internetowy, w którym szybko i bezpiecznie dokonasz wymiany walut online.

Ulica: Al. Grunwaldzka 87-91/8
Miejscowość: 80-244 Gdańsk
Strona www: https://liderwalut.pl/


Właścicielem kantoru internetowego LiderWalut.pl jest firma Cashhome Sp. z o.o., posiadająca ogromne doświadczenie i profesjonalne zaplecze budowane na przestrzeni prawie 30 lat działalności prowadząc wiele tradycyjnych kantorów stacjonarnych. Doświadczenie firmy przeniesione do Internetu pozwoliło stworzyć nowoczesną platformę bezgotówkowej wymiany walut na światowym poziomie, przy zachowaniu kursów zbliżonych do kursów oferowanych na międzynarodowym rynku transakcji walutowych Forex.

Opinie ekspertów oraz klientów


Opinie ekspertów

Opinie o firmie Liderwalut.


W opinii ekspertów LiderWalut.pl to z całą pewnością wiodący kantor, charakteryzujący się profesjonalną infrastrukturą, wysoką jakością oferowanych usług, doskonałymi i skutecznymi zabezpieczeniami i ogromną dbałością o ochronę użytkowników. Pod względem korzyści dla klientów platforma ta oceniana jest przez ekspertów bardzo wysoko, bo ponad 4 na 5, polecana jako prawdziwy lider (nie tylko z nazwy), który w pełni zasługuje na oznaczenie certyfikatem Rzetelna Firma.

Opinie klientów

Oferta dla osób handlujących przez Internet


W opinii klientów platforma spełnia wszystkie oczekiwania użytkowników i odpowiada potrzebom zarówno osobom prywatnym, handlującym przez Internet, podróżującym, pracującym za granicą, jak również z powodzeniem potrafi sprostać potrzebom firm, które importują lub eksportują towary / usługi, płacą w walutach i prowadzą szeroko zakrojoną działalność międzynarodową. Kantor internetowy LiderWalut.pl niezwykle pomocny jest również w przypadku kredytów walutowych oraz oszczędzania w różnych walutach.

Zero spreadu

LiderWalut zachęca do uczestnictwa w programie poleceń, dzięki któremu możemy wymieniać waluty bez spreadu.

Program afiliacyjny w kantorze internetowym.


Lider Walut - Wady i Zalety


Wady i zalety firmy.

Karty Walutowe

Wydanie karty walutowej kosztuje 15 zł (jednorazowo). Użytkowanie i zasilanie karty jest bezpłatne.

- Oszczędzasz na niekorzystnym przewalutowaniu z PLN na EUR/GBP/USD,
- Możesz w każdej chwili zasilić stan karty po najlepszym kursie na Liderwalut.pl,
- Nie musisz otwierać w banku konta walutowego,
- Korzystasz z karty jako jej posiadacz gdyż karta jest na okaziciela,
- Gwarantuje bezpieczeństwo Twoich środków – służy jako elektroniczny portfel.

- Umożliwia dokonywanie płatności bezgotówkowych bezpośrednio w walucie we wszystkich punktach za granicą umożliwiających płatnością kartami Visa,
- Umożliwia dokonywanie płatności za zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, rezerwację i płatność za bilety na mecze, koncerty, imprezy oraz bilety lotnicze,
- Pozwala na wypłacanie gotówki w walucie z bankomatów w kraju i za granicą.

Wypłata gotówki z bankomatu.

Aplikacja mobilna

Kantor Lider Walut oferuje bardzo funkcjonalną aplikację mobilną, dzięki czemu mamy nieustanny dostęp do inforacji oraz usług:

- kursy walut online na bieżąco
- bezpośrednia wymiana walut
- historia i szczegóły transakcji
- Twoje rachunki bankowe
- szybki kontakt z kantorem
- pełne bezpieczeństwo.

Aukcje

Platforma aukcyjna daje możliwość wymiany walut. Platforma aukcyjna LiderWalut udostępnia Użytkownikom serwisu funkcjonalności pozwalające na wymianę (sprzedaż lub kupno) walut miedzy sobą. Przy takim modelu nie występuje tzw. spread walutowy (różnica między ceną kupna a ceną sprzedaży waluty). Transakcja jest finalizowana po jednym kursie. Dzięki temu Użytkownicy mają możliwość kupowania lub sprzedawania waluty po najlepszych dostępnych kursach bez dodatkowych kosztów. System platformy jest oparty na mechanizmach znanych każdemu, kto miał do czynienia z popularnymi portalami aukcyjnymi. W założeniach waluta jest traktowana na Aukcjach jak każdy inny towar, który posiada swoją cenę i określoną ilość.

Obsługa

W kantorze internetowym Lider Walut wymiana walut online jest w rzeczywistości tak prosta, jak dokonanie przelewu przez Internet. Mimo to dla dodatkowego ułatwienia każdy po zalogowaniu ma dostęp do instrukcji i przewodników.

Waluty i przelewy online na całym świecie.

Bitcoin

Lider Walut jest w pierwszym w Polsce kantorem internetowym, który przyjmuje płatności w Bitcoinach. W chwili obecnej możemy wymienić cyfrowego bitcoina na dowolną walutę dostępną w kantorze, czyli m.in. euro, franka szwajcarskiego, dolara amerykańskiego i funta szterlinga, yuana chińskiego i wszystkie waluty z krajów skandynawskich.

Gwarancja satysfakcji.

Gwarancja kursu

Dokonaj transakcji wymiany walut już teraz, a na przesłanie środków masz czas aż do godziny 12.00 następnego dnia. W internetowym kantorze Liderwalut.pl masz gwarancje rozliczenia transakcji po zatwierdzonym przez Ciebie kursie.

Szybki przelew online.
 

Interesuje Cię biznes
i zarabianie przez Internet?

Poznaj tajniki prowadzenia dochodowej firmy
i skutecznego zarabiania w Internecie.

Metody, narzędzia i rozwiązania, o których nie mówi się głośno, które odmienią Twóje finanse, które otworzą Twoje oczy na możliwości, o których nawet nie śnisz.

Informacje i biznesie i prowadzeniu własnej firmy oraz praca i zarabianie przez Internet.| Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Mapa Serwisu |
Copyright zysk24.com © 2011-2018. All Rights Reserved