LiderWalut Opinie 

 

LIDERWALUT - Opinie

Czy warto korzystać z internetowego kantoru wymiany walut LiderWalut.pl? Informacje o firmie, opinie użytkowników, ocena jakości, koszty.

 Na rynku kantorów internetowych pojawiają się wciąż nowe możliwości, spośród których niekiedy trudno jest wybrać ofertę najlepszą dla swoich potrzeb.

Jeśli szukasz najlepszego kantoru internetowego dla siebie - być może tutaj znajdziesz odpowiedź na swoje pytania.

Lider Walut to z całą pewnością ścisła czołówka w swojej branży.

Spełnia wszystkie kryteria nawet najbardziej wymagających osób. W opinii użytkowników najważniesze cechy to intuicyjna i łatwa obsługa, szybkość realizacji transakcji, niskie koszty oraz bezpieczeństwo.

Zapoznaj się z przygotowanym materiałem, poznaj opinie innych lub załóż bezpłatne konto w LiderWalut.pl, gdyż w rzeczywistości tylko przez własne doświadczenie możesz poznać atrakcyjność usług i korzyści jakie możesz osiągnąć.

LiderWalut - koszty, kursy walut, spread

Pod względem kosztów oferta jest bardzo atrakcyjna. Konto zakładamy i posiadamy bezpłatnie, możemy zamówić karty walutowe za 15 zł, których użytkowanie i zasilanie jest bezpłatne.

Ponadto zapeniona jest gwarancja kursu. Kantor starannie dba o to, by zawsze oferować możliwość wymiany walut po najkorzystniejszych kursach. 

Informacje

Liderwalut.pl to kantor internetowy, w którym szybko i bezpiecznie dokonasz wymiany walut online.

Ulica: Al. Grunwaldzka 87-91/8
Miejscowość: 80-244 Gdańsk
Strona www: https://liderwalut.pl


Właścicielem kantoru internetowego LiderWalut.pl jest firma Cashhome Sp. z o.o., posiadająca ogromne doświadczenie i profesjonalne zaplecze budowane na przestrzeni prawie 30 lat działalności prowadząc wiele tradycyjnych kantorów stacjonarnych.

Doświadczenie firmy przeniesione do Internetu pozwoliło stworzyć nowoczesną platformę bezgotówkowej wymiany walut na światowym poziomie, przy zachowaniu kursów zbliżonych do kursów oferowanych na międzynarodowym rynku transakcji walutowych Forex.

Opinie ekspertów oraz klientów

Opinie ekspertów

Opinie o firmie Liderwalut.


W opinii ekspertów LiderWalut.pl to z całą pewnością wiodący kantor, charakteryzujący się profesjonalną infrastrukturą, wysoką jakością oferowanych usług, doskonałymi i skutecznymi zabezpieczeniami i ogromną dbałością o ochronę użytkowników.

Pod względem korzyści dla klientów platforma ta oceniana jest przez ekspertów bardzo wysoko, bo ponad 4 na 5, polecana jako prawdziwy lider (nie tylko z nazwy), który w pełni zasługuje na oznaczenie certyfikatem Rzetelna Firma. 

Opinie klientów

Oferta dla osób handlujących przez Internet


W opinii klientów platforma spełnia wszystkie oczekiwania użytkowników i odpowiada potrzebom zarówno osobom prywatnym, handlującym przez Internet, podróżującym, pracującym za granicą, jak również z powodzeniem potrafi sprostać potrzebom firm, które importują lub eksportują towary / usługi, płacą w walutach i prowadzą szeroko zakrojoną działalność międzynarodową.

Kantor internetowy LiderWalut.pl niezwykle pomocny jest również w przypadku kredytów walutowych oraz oszczędzania w różnych walutach.

Zero spreadu

LiderWalut zachęca do uczestnictwa w programie poleceń, dzięki któremu możemy wymieniać waluty bez spreadu.

Lider Walut - Wady i Zalety

Karty Walutowe

Wydanie karty walutowej kosztuje 15 zł (jednorazowo). Użytkowanie i zasilanie karty jest bezpłatne.

- Oszczędzasz na niekorzystnym przewalutowaniu z PLN na EUR/GBP/USD,

- Możesz w każdej chwili zasilić stan karty po najlepszym kursie na Liderwalut.pl

- Nie musisz otwierać w banku konta walutowego

- Korzystasz z karty jako jej posiadacz gdyż karta jest na okaziciela

- Gwarantuje bezpieczeństwo Twoich środków – służy jako elektroniczny portfel.

- Umożliwia dokonywanie płatności bezgotówkowych bezpośrednio w walucie we wszystkich punktach za granicą umożliwiających płatnością kartami Visa

- Umożliwia dokonywanie płatności za zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, rezerwację i płatność za bilety na mecze, koncerty, imprezy oraz bilety lotnicze

- Pozwala na wypłacanie gotówki w walucie z bankomatów w kraju i za granicą.

Aplikacja mobilna

Kantor Lider Walut oferuje bardzo funkcjonalną aplikację mobilną, dzięki czemu mamy nieustanny dostęp do inforacji oraz usług:

- kursy walut online na bieżąco

- bezpośrednia wymiana walut

- historia i szczegóły transakcji

- Twoje rachunki bankowe

- szybki kontakt z kantorem

- pełne bezpieczeństwo. 

Aukcje

Platforma aukcyjna LiderWalut udostępnia Użytkownikom serwisu funkcjonalności pozwalające na wymianę (sprzedaż lub kupno) walut miedzy sobą.

Przy takim modelu nie występuje tzw. spread walutowy (różnica między ceną kupna a ceną sprzedaży waluty). Transakcja jest finalizowana po jednym kursie.

Dzięki temu Użytkownicy mają możliwość kupowania lub sprzedawania waluty po najlepszych dostępnych kursach bez dodatkowych kosztów.

System platformy jest oparty na mechanizmach znanych każdemu, kto miał do czynienia z popularnymi portalami aukcyjnymi. W założeniach waluta jest traktowana na Aukcjach jak każdy inny towar, który posiada swoją cenę i określoną ilość.

Obsługa

W kantorze internetowym Lider Walut wymiana walut online jest w rzeczywistości tak prosta, jak dokonanie przelewu przez Internet. Mimo to dla dodatkowego ułatwienia każdy po zalogowaniu ma dostęp do instrukcji i przewodników.

Bitcoin

Lider Walut jest w pierwszym w Polsce kantorem internetowym, który przyjmuje płatności w Bitcoinach.

W chwili obecnej możemy wymienić cyfrowego bitcoina na dowolną walutę dostępną w kantorze, czyli m.in. euro, franka szwajcarskiego, dolara amerykańskiego i funta szterlinga, yuana chińskiego i wszystkie waluty z krajów skandynawskich.

Gwarancja kursu

Dokonaj transakcji wymiany walut już teraz, a na przesłanie środków masz czas aż do godziny 12.00 następnego dnia.

W internetowym kantorze Liderwalut.pl masz gwarancje rozliczenia transakcji po zatwierdzonym przez Ciebie kursie. 
Czy doświadczyłeś już piekielnej skuteczności profesjonalnych szkoleń? Jak zdobyć więcej klientów w vendingu.

Vending - jak stworzyć firmę, w której automaty zarabiają dla Ciebie gdy śpisz


 

NAJPOPULARNIEJSZE
POMYSŁ NA BIZNES
MARKETING
EDUKACJA
BIZNES
EMAIL MARKETING
POPULARNE KATEGORIE


Regulamin Serwisu Polityka Prywatności Mapa Serwisu
Copyright zysk24.com © 2011-2021.
All Rights Reserved