Click Shop 

 

Click Shop - Gotowe oprogramowanie sklepu internetowego

Dlaczego coraz więcej właścicieli sklepów internetowych wybiera właśnie ClickShop?

Czy warto korzystać z oprogramowania sklepu w home.pl?

Nowoczesna platforma e-commerce w Home.pl

 Usługi znanej marki Home.pl charakteryzują się wysoką jakością, a firma jest godna zaufania. W biznesie internetowym taki partner to podstawa sukcesu.

A my wiemy o tym doskonale, choćby dlatego, że cały nasz serwis zysk24.com od lat znajduje się na hostingu właśnie Home.pl i sprawdza się naprawdę znakomicie.

Dzisiaj natomiast przyglądamy się usłudze firmy Home.pl dedykowanej wszystkim internetowym handlowcom - profesjonalnej gotowej platfomie esklepu, która jest, naszym zdaniem, tak solidna, że postanowiliśmy poświęcić jej cały duży artykuł, z którego dowiesz się czy warto założyć sklep internetowy w oparciu o oprogramowanie Click Shop oraz dlaczego.

Gotowy sklep internetowy

Planując otwarcie własnego esklepu bardzo często zaczynamy od spraw technicznych.

Rozważamy jakiego oprogramowania użyć, jak wgrać oprogramowanie esklepu na serwer, jak to wszystko w ogóle działa. I zamartwiamy się, gdyż brakuje nam w tym zakresie wiedzy i brakuje nam na to czasu.

A w najgorszym wypadku całkowicie zniechęca nas to do działania.

Jest to oczywiście podstawowy błąd popełniany przez większość początkujących e-przedsiębiorców.

Tutaj z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania, dzięki którym dosłownie każdy może prowadzić własny sklep internetowy i to dosłownie bez żadnej wiedzy technicznej.  W Polsce, naszym zdaniem, najlepsze z takich rozwiązań proponuje firma Home.pl, która wprowadziła świetną usługę Click Shop.

Jest to profesjonalna i nowoczesna platforma esklepu oferująca gotowe oprogramowanie i całe niezbędne zaplecze do prowadzenia sklepu internetowego.

Ponadto wszystko jest tutaj bardzo przyjazne dla użytkownika i szalenie proste w obsłudze.

Zobacz sam...

Zarabianie pieniędzy
zamiast męczącej walki z oprogramowaniem

Od teraz nie trzeba być informatykiem, ani programistą, żeby prowadzić firmę w Internecie.

Samodzielna praca nad oprogramowaniem zajmuje dużo czasu i jest bardzo męcząca, zwłaszcza dla osób, które nie mają natury komputerowca.

W następstwie brakuje czasu żeby zająć się biznesem, obsługą sprzedaży i właściwym prowadzeniem firmy. Z tej przyczyny upada wiele młodych sklepów internetowych.

Click Shop w Home.pl - czy warto i dlaczego

Korzystając z gotowego esklepu na platformie Click Shop - oprócz oszczędności czasu zyskujemy jednak wiele więcej.

Wykupując usługę Click Shop mamy gotowy esklep na serwerach Home.pl. Nie musimy więc płacić dodatkowo za hosting, a jakość naszego zaplecza jest na najwyższym poziomie.

Home.pl to przecież znana i sprawdzona marka. Dzięki stabilnym i bezpiecznym serwerom Home.pl mamy pewność, że strona naszego esklepu nie będzie spadać w wynikach wyszukiwania Google i tym samym zyskamy na reklamie w wyszukiwarkach, a jednocześnie możemy zapewnić naszym klientom bezpieczne zakupy bez ryzyka wycieku danych.

Kolejną ogromną zaletą usługi Click Shop jest fakt, że zawsze możemy liczyć na pomoc specjalistów, gdy pojawią się choćby najmniejsze trudności możemy skorzystać z porady wykwalifikowanych fachowców.

Kompleksowe zaplecze techniczne pozwala nam odetchnąć i skoncentrować się na tym co najważniejsze - na zarabianiu pieniędzy.  Wielu właścicieli esklepów opartych na oprogramowaniu darmowym, jak np. jommla, prestashop, czy oscommerce, nie przesypia nocy z powodu zmartwień i nawału pracy, samodzielnie muszą troszczyć się o konfigurację, integrację z płatnościami internetowymi i innymi portalami (Allegro, Ceneo itp.), aktualizację oprogramowania, tworzenie kopii zapasowych i wiele podobnych czynności, na których nie wszyscy się znają i które zajmują wiele cennego czasu.

Dzięki ClickShop wszystkie te rzeczy robi za nas firma, a my możemy spać spokojnie ze świadomością, że nasz biznes jest stabilny i bezpieczny.

Sprawdź tutaj co konkretnie może dla Ciebie zrobić home.pl i obejrzyj demo sklepu internetowego Click Shop.

Click Shop - Opinie

...czyli przykłady z życia wzięte i doświadczenia innych

Z hostingu w Home.pl korzysta mnóstwo polskich poważnych firm, wiele profesjonalnych portali i serwisów. To żadna tajemnica.

Jednak jak wygląda sytuacja w przypadku sklepów internetowych?

Przeprowadziliśmy wstępne badanie, z którego wynika, że także na tym polu Home.pl wypada jak prawdziwy lider rynku.

Z usługi Click Shop korzysta na przykład nowoczesna i prężnie rozwijająca się międzynarodowa marka hojoclean.pl.

Koncepcja tej firmy to stworzenie internetowej giełdy usług sprzątania. Właściciele Hojoclean.pl przekonali się, że stworzenie własnego oprogramowania, które odpowiadałoby ich potrzebom byłoby zbyt kosztowne, dlatego zdecydowali się na Click Shop, który jak najbardziej spełnia ich oczekiwania i okazał się strzałem w dziesiątkę.
Dobre oprogramowanie dla sklepu internetowego.
Podobnie z zadowoleniem i satysfakcją o platformie esklepu Click Shop mówi także Pan Sebastian, który zajmuje się doradztwem technicznym w wielu polskich firmach internetowych.

Nie możemy sobie przecież pozwolić na sytuację, gdy nasz sklep odwiedzi wiele osób jednocześnie i coś się zacznie zacinać z powodu przeciążenia.

W takiej sytuacji wszyscy klienci uciekną. Dlatego stawiam na Click Shop. Wszyscy moi klienci są zadowoleni ze stabilności i jakości tej usługi - mówi nam podczas nieoficjalnej rozmowy o stosowanych w Polsce rozwiązaniach ecommerce.

Właściciel sklepu vitamed24.pl opowiada natomiast o swoich spostrzeżeniach, że spośród różnych platform sklepowych, jakie testował na przestrzeni swojego wieloletniego doświadczenia w handlu internetowym, Click Shop okazał się najbardziej przyjazny i łatwy w obsłudze.  Wszystkie funkcje sklepu i jego konstrukcja sprawia, że zaspakaja on potrzeby niemalże każdej firmy, która prowadzi handel przez internet, a jednocześnie tak bardzo usprawnia wszystkie procesy, że obsługę sklepu internetowego może prowadzić praktycznie jedna osoba, bez konieczności zatrudniania pracowników.

Kolejną wskazywaną przez niego zaletą jest fakt, że sklep internetowy na platformie Click Shop bardzo łatwo pozycjonuje się w Google.

...więc jakie oprogramowanie wybrać?

Wydaje się więc, że w zasięgu ręki mamy gotowe rozwiązanie, które sprawdza się w każdej sytuacji.

Jest niezawodne, tanie i skuteczne. Dlaczego więc wciąż są osoby, które wybierają trudniejsze rozwiązania typu PrestaShop lub Oscommerce i inne?

Przecież, jak wspomnieliśmy już na początku, większość osób prowadzących małe sklepy internetowe boryka się z problemami technicznymi, bo swoje esklepy zbudowały na darmowym oprogramowaniu.

Wybór darmowego sklepu internetowego, zwłaszcza na początku, wydaje się dobry z oczywistej przyczyny - jest za darmo, zamiast płacenia jakichś abonamentów - jak mówią.

Dziś przyznają, że gdyby zdecydowali się na gotowy sklep internetowy z profesjonalnym zapleczem technicznym, zyskaliby wiele czasu, zaoszczędzili sporo zdrowia i nerwów, a w konsekwencji zarobiliby już dużo więcej pieniędzy i szybciej rozwinęliby swoje biznesy.

Prowadzenie sklepu internetowego to codzienne zadania na wielu płaszczyznach. Nie można wszystkiego robić samemu, bo dzień jest na to po prostu zbyt krótki.

Pojawia się zatem potrzeba automatyzacji jak największej liczby procesów i obsługi zawodowców, którzy w każdej chwili zapewniają wsparcie. Jest to ważne zarówno na początku, gdy nie mamy jeszcze doświadczenia w prowadzeniu esklepu, ale także potem, gdy sklep rozwija się i mamy coraz większą liczbę klientów.

Pan Stanisław, który prowadził jeszcze niedawno sklepy internetowe z zabawkami, z damską bielizną oraz sklep agd rtv, opowiada nam swoją historię, która najlepiej obrazuje wagę tej kwestii.

Kilka lat temu rozkręcamłem kilka esklepów w oparciu o darmową platformę oscommerce. Znajomi z branży doradzali mi taki darmowy sklep internetowy i posłuchałem tej rady. Rzeczywiście nie jest to takie złe, jeśli ktoś lubi takie rzeczy i ma na to czas, ale dla mnie na początku to były prawdziwe tortury, zanim się wszystkiego nauczyłem.

Gdy przeniosłem swoje sklepy na płatną platformę i nie musiałem już samodzielnie robić tych wszystkich rzeczy, wówczas ten ogromny kamień spadł mi z serca, biznes zaczął sprawiać mi radość, a moje esklepy wreszcie zaczęły prężnie się rozwijać.

Niedawno sprzedałem wszystkie moje trzy sklepy internetowe za półtora miliona złotych i zamierzam ruszyć z dużo większym projektem internetowym, bo mam już cenne doświadczenie i nie muszę już też oszczędzać na oprogramowaniu, które jest przecież fundamentem każdego biznesu w Internecie.

Darmowy esklep - 2 tygodnie na wypróbowanie

Teraz możesz wypróbować ten esklep zupełnie za darmo i przekonać się, że warto postawić na Click Shop.

Dzięki home.pl możesz mieć swój sklep internetowy przez 14 dni całkowicie bezpłatnie. Możesz więc bez żadnych zobowiązań dokładnie przetestować jego możliwości i sprawdzić czy spełnia Twoje oczekiwania. Nie kupujemy kota w worku :) 
Doświadczyłeś już skuteczności profesjonalnych szkoleń? Jak zdobyć więcej klientów w vendingu.

Gotowy, sprawdzony system masowej sprzedaży w Internecie - kopiuj/wklej


 

NAJPOPULARNIEJSZE
POMYSŁ NA BIZNES
MARKETING
EDUKACJA
BIZNES
EMAIL MARKETING
POPULARNE KATEGORIE


Regulamin Serwisu Polityka Prywatności Mapa Serwisu
Copyright zysk24.com © 2011-2021.
All Rights Reserved