Automat do kawy - liczymy dokładne dochody firmy vendingowej 

Jak założyć i prowadzić własną firmę krok po kroku? Rozpoczęcie działalności gospodarczej przez internet. Zarabianie pieniędzy przez internet i jak zarobić w domu - poradnik
 

 


Automat do kawy - liczymy dokładne dochody firmy vendingowej

Sprzedaż kawy to jedna z najbardziej dochodowych gałęzi vendingu, ponieważ mamy bardzo prosty i jednorodny asortyment oraz niskie koszty obsługi, a jednocześnie mamy tutaj bardzo wysokie marże, co bezpośrednio przekłada się na nasze zyski. Trzeba się jednak odpowiednio do tego przygotować merytorycznie i organizacyjnie.

Niniejszy artykuł jest częścią kursu Vending - Pomysł Na Biznes. Jak tanio i sprawnie założyć firmę z automatami sprzedającymi, która od początku przynosi zyski. Pełny kurs znajdziesz TUTAJ.

Otwarcie firmy vendingowej, opartej na automatach do kawy, tak jak w przypadku każdego innego biznesu, wymaga przygotowania profesjonalnego biznesplanu. Zatem decydując się na takie przedsięwzięcie, kupując automaty do kawy i napoi gorących musimy umieć przewidzieć i obliczyć kiedy nasza inwestycja się zwróci i jakie nasz kawomat będzie przynosić nam zyski.

Oczywiście dotyczy to sytuacji, w której sami kupujemy sprzęt. W rzeczywistości jednak wcale nie musisz kupować automatów za gotówkę, ani nawet na kredyt, ponieważ możesz również zwyczajnie dzierżawić automaty za stosunkowo niewielką miesięczną opłatą, ale o tym powiemy sobie w dalszych rozdziałach.

Jak obliczyć ile zarabia kawomat

Podstawową sprawą w tym miejscu jest obliczenie ile kosztuje przyrządzenie jednej porcji kawy. Następnie musimy przyjąć racjonalne założenie w zakresie wysokości marż jakie zamierzamy wprowadzić.

I sprawa się nieco komplikuje, mimo iż na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się bardzo proste. Automaty z napojami gorącymi funkcjonują nieco inaczej niż automaty vendingowe sprzedające batony, kanapki i inne przekąski czy też Coca Colę.

Należy pamiętać, że nasz biznesplan wymaga w tym miejscu sporej dawki precyzji. Pomyłka o 10 groszy na jednej porcji kawy może się wydawać nieduża, skoro i tak narzucimy 200% marży lub więcej. Jednak w skali miesiąca, jeśli mamy np. 20 automatów do kawy, wówczas 10 groszy różnicy na jednej porcji może okazać się sporą sumą pieniędzy.

Jeśli wiemy już ile zarabiamy na sprzedaży jednej porcji kawy możemy w przybliżeniu obliczyć miesięczny przychód z jednego kawomatu, ale pod warunkiem, że umiemy przewidzieć ile porcji kawy sprzedamy w skali dnia/tygodnia/miesiąca.

W przypadku inwestycji zakrojonych na większą skalę, a zwłaszcza finansowanych na przykład w formie długoterminowej dzierżawy, warto wziąć także pod uwagę okoliczności sprzyjające wzmożonej sprzedaży oraz tak zwane okresy martwe. Automat z kawą i napojami gorącymi, podobnie jak każdy inny automat vendingowy może być narażony na suche okresy w lokalizacjach takich jak np. uczelnia wyższa - gdy nadchodzą wakacje sprzedaż spada.

Okresy wzmożonej sprzedaży natomiast mogą nam skutecznie zrekompensować spadki występujące w okresach chudych. Okresy takie mogą występować między innymi również w sezonie letnim, jeśli automat pracuje np. na dworcu i podobnych punktach w nadmorskiej miejscowości. Nie każdy kawomat jednak jest narażony na efekty sezonowości. W wielu przypadkach sprzedaż jest na relatywnie równym poziomie przez cały rok. Przykładem takiej sytuacji może być automat vendingowy w zakładzie pracy, gdzie korzysta z niego wielu pracowników przez dwanaście miesięcy w roku.

Jeśli więc wiemy już, że przyrządzenie jednej kawy z automatu kosztuje załóżmy 0,50 zł (poniżej wyjaśniam dokładnie jak to obliczyć) a w ciągu miesiąca kawomat sprzeda przypuśćmy 1000 kaw po 2,5 zł za porcję, to miesięcznie zarobimy 2000 złotych miesięcznie na sprzedaży kawy z jednego automatu. Jeśli automat sprzeda 2000 kubków kawy to mamy zysk 4000 zł/mc, a jeśli mamy 10 takich maszyn to zarabiamy 40 000 zł/mc (pomijamy tutaj oczywiście koszty stałe, składki ZUS, księgowość itp.).

Ile kosztuje produkcja jednej porcji kawy w kawomacie

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Dlaczego? Istnieje bowiem kilka czynników wpływających na koszt przyrządzenia napoju w automacie do kawy. A czynniki te są zmienne w zależności od indywidualnego przypadku. Pierwszą przyczyną jest fakt, że kawy mogą się różnić między sobą – w zasadzie to od naszej decyzji zależy czy będziemy sprzedawać porcję o pojemności 150 ml czy też 180 ml. Takie pojemności to standard w vendingu, jednak im większa porcja tym droższa jej produkcja. Drugą kwestią jaką trzeba wziąć pod uwagę to zastosowane receptury oraz produkty jakich będziemy używać (marka kawy, naturalna czy rozpuszczalna itp.).

O co tutaj chodzi? Chociaż jest to fakt oczywisty, to często o nim zapominamy. Mianowicie porcję 150 ml możemy przyrządzić z 5 gram kawy (i będzie tzw. lura) lub z 15 gram kawy (i będzie tzw. siekiera). Im więcej kawy na porcję – tym większy koszt, ale klienci zwykle nie lubią słabej kawy. Trzeba więc znaleźć złoty środek i serwować klientom kawę, która będzie smaczna – wówczas zysk z jednej porcji będzie niższy, ale zadowolenie klientów i rosnące obroty nam to wynagrodzą. Z drugiej strony zbyt mocnej kawy także nie możemy serwować, ponieważ może to zrazić gusta klientów, a jednocześnie duże dawkowanie może grozić utratą drożności w przewodach i układzie wodnym kawomatu, a w konsekwencji jego uszkodzeniem.

Często dobrym pomysłem jest stosowanie gramatury zalecanej przez producenta, chociaż nie musi to być regułą. Początkującym vendingowcom sugerujemy zgłębienie wiedzy w zakresie sprzętu, konsultację techniczną z dostawcą automatów sprzedających i zdobywanie doświadczenia w oparciu o poradę fachowców. Jak również lekturę innych naszych książek o vendingu (na temat kawomatów i sprzedaży kawy napisałem całą osobną książkę - znajdziesz ją w naszym serwisie zysk24.com).

Ponadto należy pamiętać, że producenci kawy także różnią się między sobą. Oferowane przez nich kawy także różnią się nie tylko pod względem jakości, smaku i aromatu, ale również pod względem wydajności.

Niejednokrotnie może się okazać, że skusimy się na zakup taniej kawy, jednak zamiast zaoszczędzić – poniesiemy straty, bo kawa tańsza może być mniej wydajna i do przyrządzenia porcji dobrej kawy będzie trzeba zużyć więcej surowca niż w przypadku kawy droższej. W takim przypadku wybór droższej kawy opłaca się bardziej, gdyż dzięki temu produkcja napoju w przeliczeniu na 1 porcję będzie tańsza.

Wreszcie trzeba przypomnieć jeszcze jedną ważną kwestię. Otóż w automatach do napojów gorących stosuje się dwa rodzaje kawy: naturalną kawę parzoną oraz kawę rozpuszczalną czyli instant. Same automaty dzielą się pod tym względem (może to mieć także wpływ na ich cenę) na te posiadające specjalny zaparzacz do kawy naturalnej oraz te nie posiadające zaparzacza i serwujące wyłącznie napoje rozpuszczalne. Dla naszych obliczeń ma to ogromne znaczenie, ponieważ kawa naturalna najczęściej jest droższa od rozpuszczalnej, co bezpośrednio przekłada się na koszt produkcji porcji kawy w naszym automacie.

Nie oznacza to, że należy sprzedawać wyłącznie rozpuszczalną kawę instant. Gusta w tym zakresie są podzielone, ale naturalna kawa parzona zawsze jest uważana za produkt wyższej jakości. Co więcej, wiele modeli kawomatów potrafi serwować jednocześnie kawę naturalną i rozpuszczalną. Klient może więc wybrać tą, którą woli – droższą parzoną lub tańszą rozpuszczalną.

Automaty kawowe bowiem potrafią najczęściej wydawać różne rodzaje napojów, np. kawa z mlekiem, latte, espresso, gorąca czekolada itd. – i każdy napój może być sprzedawany w innej cenie – jest to zależne wyłącznie od Twojej decyzji i od marży jaką narzucisz na poszczególne napoje.

Jeśli ustalimy już jak ukształtują się wszystkie wyżej opisane zmienne w naszym konkretnym przypadku – wówczas wystarczy już tylko podzielić koszt 1 kilograma kawy przez ilość porcji, jaką z jednego kilograma wyprodukujemy i mamy gotową odpowiedź na pytanie ile kosztuje kawa z automatu.

Do tego trzeba dodać koszt kubka (i ewentualnie mieszadełka oraz pokrywki). Natomiast koszt energii elektrycznej, w przeliczeniu na 1 porcję napoju, jest na tyle niski, że możemy go w tym miejscu zwyczajnie zignorować.

Ile kosztują inne napoje gorące?

W przypadku tradycyjnej czarnej kawy sprawę mamy załatwioną, ale… jak obliczyć koszty w przypadku kawy z cukrem i z mlekiem? Oczywiście zupełnie tak samo jak w przypadku kawy – obliczamy zużycie cukru i mleka na jedną porcję. Na koniec dodajemy do siebie wyniki i mamy odpowiedź. Proste? Teoretycznie bardzo proste. W praktyce jednak trzeba poświęcić cały wieczór, aby dokładnie to policzyć, porównać i przemyśleć różne opcje i kombinacje, co bywa niezbędne do tego, by przygotować solidnie przemyślany biznesplan dla swojego vendingowego biznesu.

Konkrety

Rozsądnej jakości kawę do automatu możesz kupić w dość różnych cenach, w zależności od dostawcy, producenta itp. Na potrzeby naszych obliczeń możemy przyjąć, że 1 kg kawy naturalnej będzie nas kosztować 50 zł.

W przypadku naturalnej kawy parzonej na 1 porcję 150 ml zużyjemy około 6 gram surowca, a na porcję 180 ml - około 8 gram. Zatem łatwo możemy policzyć, że z 1 kilograma kawy przygotujemy 166 porcji 150 ml lub 125 porcji o pojemności 180 ml.

I wiemy już, że koszt jednej porcji kawy to:
- 30 groszy w przypadku porcji 150 ml
- 40 groszy w przypadku porcji 180 ml

W przypadku kawy rozpuszczalnej 1 kilogram będzie nas kosztować średnio 100 złotych (można kupić znacznie taniej - Twoja decyzja). Jednak w praktyce produkcja porcji kawy będzie tańsza, ponieważ produkt ten jest bardziej wydajny. Na przyrządzenie 1 porcji 150 ml potrzebujemy 2 gramy surowca, a na przyrządzenie 180 ml możemy przykładowo przyjąć 2,5 grama kawy rozpuszczalnej. Zatem z jednego kilograma surowca przyrządzimy 500 porcji kawy o pojemności 150 ml lub 400 porcji 180 ml.

Zatem koszt kawy rozpuszczalnej kształtuje się następująco:
- 20 groszy porcja 150 ml
- 25 groszy porcja 180 ml

Następnie musimy obliczyć koszt przyrządzenia 1 porcji kawy z cukrem. Cukier vendingowy (nie możemy stosować zwykłego cukru z marketu, ponieważ ma on inne parametry i może grozić nawet uszkodzeniem automatu) możemy kupić za 8 złotych. Na jedną porcję kawy z cukrem zużyjemy 5 gram cukru na porcję 150 ml oraz 6 gram na 180 ml. A więc 1 kilogram cukru wystarczy na 200 kaw 150 ml albo na 166 kaw 180 ml.

Koszt cukru na 1 porcję:
- 4 grosze dla 150 ml
- 5 groszy dla 180 ml

Pozostaje jeszcze mleko lub jakiś zabielacz, ponieważ praktycznie wszystkie kawomaty potrafią serwować kawę z mlekiem i cukrem - nie możemy odmówić tej opcji naszym klientom. Możemy przyjąć, że mleko vendingowe w proszku kosztuje 25 zł za 1 kg.

W recepturach stosuje się często ok. 5 gram na 150 ml (wystarczy na 200 porcji) oraz 7 gram na 180 ml (wystarczy na 142 porcje). Zatem koszt mleka na jedną porcję kawy wyniesie:

- 12 groszy dla 150 ml
- 18 groszy dla 180 ml

Aby uzyskać całkowity koszt porcji kawy musimy doliczyć jeszcze kubki oraz pokrywki i mieszadełka:

- kubek plastikowy: 6 groszy za sztukę
- kubek papierowy: 8 groszy za sztukę
- mieszadełka: 2 grosze za sztukę
- pokrywka: 8 groszy za sztukę.

Zatem aby zadowolić klientów będziemy serwować kawę 180 ml w kubkach papierowych (kubki papierowe uważane są za lepsze, bardziej ekologiczne i eleganckie) wraz z mieszadełkiem i pokrywką (mieszadełka i pokrywki są opcjonalne i wiele firm ich w ogóle nie stosuje). I teraz możemy obliczyć wynik.

Koszt 1 porcji 180 ml - naturalna kawa parzona:
- czarna bez cukru: 58 groszy (kawa 0.4zł + kubek 0.08zł + mieszadełko 0.02zł + pokrywka 0.08zł)
- czarna z cukrem: 63 grosze (0.58zł + 0.05 za cukier)
- kawa biała (z cukrem i mlekiem): 81 groszy.

W przypadku kawy rozpuszczalnej wszystkie te kombinacje będą odpowiednio tańsze. Na przykład 1 porcja kawy (czarna rozpuszczalna z cukrem) w kubku plastikowym - koszt produkcji to tylko 30 groszy. I taką kawę również możesz sprzedać za 2 lub 2,50zł.

I dokładnie w ten sam sposób możemy obliczyć koszt 1 porcji kawy rozpuszczalnej i wszystkich innych napoi. Jeśli widziałeś gdzieś kawomat, gdzie kawa jest bardzo tania (np. 1,50zł lub nawet mniej) i myślisz sobie, że Twoja marża będzie za mała i zarobisz mniej niż przypuszczałeś, to jesteś w błędzie. W takich bardzo tanich kawomatach stosowane są zwykle tanie produkty o niskiej jakości - coś za coś - i zazwyczaj jest to kawa rozpuszczalna.

Ewentualnie może to być również kwestia tego, że zarząd budynku ma jakiś indywidualny układ z właścicielem automatu, np. szef przedsiębiorstwa chce zapewnić dobrą i również tanią kawę dla swoich pracowników lub dla gości i po prostu dopłaca Ci miesięcznie umówioną kwotę w ramach abonamentu, a Ty w zamian obniżasz ceny (taki układ z pracodawcą w zakładzie pracy jest dla Ciebie bardzo opłacalny i w osobnym rozdziale piszę dokładnie jak to działa).

W pewnych przypadkach warto obniżyć cenę - nasza marża będzie wówczas niższa, ale wynagrodzi nam to odpowiednio wyższa sprzedaż. Zdarzają się w tym zakresie różnorodne okoliczności i każdym konkretnym przypadku musisz to ocenić samodzielnie.

W rzeczywistości wymienione wyżej koszty produkcji napoi jak najbardziej można znacznie obniżyć. Można również zrezygnować ze stosowania wieczek i mieszadełek.

Natomiast 1 porcję kawy o przeciętnej jakości możemy w większości lokalizacji z powodzeniem sprzedawać po 2 zł za kubek. Możemy również każdy napój sprzedawać w innej cenie - np. kawa czarna będzie tańsza, a kawa z mlekiem i z cukrem będzie droższa. Kawa naturalna będzie droższa od rozpuszczalnej i tak dalej. Możesz do woli manewrować cenami według własnego uznania i okoliczności.

Podsumowując, możemy stosować kubki o różnej pojemności, produkty różnych producentów, tańsze, droższe i co za tym idzie ostateczną cenę napoju dla klienta również możesz ustalać według własnych potrzeb. Natomiast globalnie średnia marża - średni zysk ze sprzedaży 1 kawy powinieneś mieć na poziomie 1,50 zł. Oczywiście jest to wartość umowna, ponieważ ceny kawy z automatu mogą się różnić w różnych miejscowościach, a także w różnych obiektach. W wielu miejscach z powodzeniem możesz sprzedawać kawę po 3 złote za porcję, a nawet 5 złotych lub więcej.

W miejscach, gdzie przebywają mało zamożni ludzie, którzy naprawdę mocno oszczędzają pieniądze, możesz też obniżyć cenę (na przykład akademiki i biedni studenci) - ostatecznie w różnych miejscach działają różne strategie, więc możesz po prostu przetestować co i kiedy bardziej Ci się opłaci.

Natomiast w standardowym vendingu w klasycznych okolicznościach cena kawy na poziomie 2 czy 2,50 zł to standard. A jeśli sprzedajesz kawę dobrej jakości w np. w jakimś trochę bogatszym biurowcu lub w podobnym miejscu, wówczas Twoja marża powinna być znacznie wyższa.

Koszt produkcji porcji kawy również będziesz w stanie znacznie obniżyć. Wyżej wyliczone ceny kaw i wszystkich produktów możesz uznać za zawyżone. W takich cenach dostaniesz taki towar gdy kupujesz bardzo małe (w zasadzie detaliczne) ilości. Natomiast przy większych zamówieniach, takich jak zatowarowanie 10 kawotamów, z pewnością otrzymasz atrakcyjne rabaty, zwłaszcza jeśli dogadasz się z dostawcą jako jego stały klient.

Zatem przyjmijmy, że 1 automat sprzeda 100 napoi dziennie (wszystkich napoi łącznie, czyli kawy lub innych napoi, takich herbata czy czekolada). W tej sytuacji łatwo policzyć, że z jednego automatu mamy zysk w wysokości 150 złotych dziennie. Aby obliczyć zysk miesięczny musimy wiedzieć w jakiej lokalizacji będzie on pracował, ponieważ w miejscach takich jak np. dworzec, automaty mogą działać i zarabiać nieustannie przez 7 dni w tygodniu, poza tym w zasadzie wszystkie automaty zewnętrzne (tzw. outdoor) mogą pracować non stop całą dobę i sprzedawać 7 dni w tygodniu.

Ale już w galeriach i hipermarketach automaty będą działać tylko 6 dni w tygodniu - od chwili, w której został wprowadzony zakaz handlu w niedzielę. A w miejscach takich jak biurowce czy urzędy, które są zamknięte przez weekend - tutaj nasza maszyna zarabia tylko 5 dni w tygodniu, podobnie jak w wielu szkołach.

Dlatego jeśli nie wiemy jeszcze gdzie dokładnie ustawimy nasze automaty - przyjmijmy, że pracują one średnio 25 dni w miesiącu. Zatem jeśli Twój kawomat sprzeda 100 kaw dziennie (150 zł dziennie) to Twój dochód będzie wynosił 3750 miesięcznie z jednego automatu.

Jeśli ustawisz 10 takich automatów do kawy - zarobisz 37500 złotych miesięcznie.

Jest to kwota już po odliczeniu kosztów zakupu kawy, cukru, mleka, kubków itp. Jednak nie jest to Twój czysty zysk. Należy odliczyć jeszcze koszty paliwa, czynszów za miejsce pod automat, prąd, składki ZUS oraz podatek dochodowy, (koszty wody są na tyle niskie, że ich nie uwzględniam). Czynsz za wynajem powierzchni biurowej możemy pominąć. Do takiej działalności nie potrzebujesz biura - możesz mieć swoje biuro w domu i pod Twoim domowym adresem może być zarejestrowana działalność gospodarcza. W domu masz Internet i telefon, więc to też nie wygeneruje dodatkowych kosztów.

W przypadku 10 kawomatów również magazyn możesz mieć w domu. A księgowość możesz prowadzić sam jeśli chcesz ciąć koszty, a jeśli zechcesz skorzystać z usług biura rachunkowego to zapłacisz kilkaset złotych miesięcznie w zależności od formy działalności, ilości faktur itp.

Koszty paliwa

Na temat dojazdów i kosztów paliwa piszę dokładniej w dalszych rozdziałach. Nie ma uniwersalnego sposobu, aby przewidzieć koszty paliwa. To jest zależne głównie od tego, jak bardzo automaty są od siebie oddalone oraz od tego, jak często będzie trzeba do nich dojeżdżać (jeśli sprzedaż jest duża to trzeba dojeżdżać codziennie). Jednak orientacyjnie, jeśli posiadasz 10 automatów i wszystkie pracują na terenie tego samego miasta to na 1 objazd wszystkich maszyn spalisz paliwo przyjmijmy za 20 zł (chociaż nie wiem ile pali Twoje auto...), często może to być mniej, ponieważ niejednokrotnie zdarza się, że w jednym biurowcu lub szpitalu ustawisz np. 3 automaty (na różnych piętrach lub skrzydłach) albo będzie to kilka biurowców obok siebie, co w większych miastach często się zdarza.

Więc przyjmijmy, że kawa dobrze się sprzedaje i jeździsz tak codziennie przez 25 dni w miesiącu (jak przyjęliśmy wyżej taką wartość uśrednioną). W takim przypadku 20 zł x 25 dni = 500 zł. Zatem na paliwo wydasz 500 złotych miesięcznie. A nawet jeśli automaty są oddalone od siebie lub stoisz w uciążliwych korkach i spalisz 2 razy więcej paliwa... to masz koszt paliwa na poziomie 1000 zł miesięcznie.

Kolejną dobrą informacją jest to, że kawa, cukier itd. to są produkty, które zajmują bardzo mało miejsca. Dlatego jeśli posiadasz 10 kawomatów, to w zasadzie nie musisz wcale kupować samochodu dostawczego. Wystarczy Ci normalny samochód osobowy. Te produkty się w nim zmieszczą. A jeśli nie masz samochodu, to możesz kupić coś używanego, najlepiej z instalacją LPG - i wtedy z pewnością nie wydasz 1000 zł miesięcznie na paliwo :)

Co ciekawe - w zasadzie nie musisz mieć w ogóle żadnego samochodu i w dalszej części dokładnie opisuję kilka firm, które funkcjonują bez samochodu oraz wyjaśniam konkretnie w jaki sposób to zrobić, bo metod jest kilka.

Składki ZUS dla polskiej firmy

Jeśli prowadzisz już firmę to doskonale wiesz, że należy odprowadzać składki w wysokości około 1300 złotych miesięcznie. Jeśli jeszcze nie masz firmy (i nie miałeś w okresie ostatnich 5 lat) to możesz płacić tzw. niski ZUS i w takim przypadku nie jest to zbytnio odczuwalne (tym bardziej, że składki ZUS obniżą podatek dochodowy). Po dwóch latach prowadzenia firmy będzie trzeba zacząć płacić ZUS w normalnej wysokości, ale wtedy możesz "sprzedać" firmę ciotce albo dziadkowi, a po następnych 2 latach babci albo wujkowi... Oczywiście to żart, ponieważ nie byłoby to uczciwe wobec państwa, ale w praktyce niejednokrotnie mogłoby to działać :)

Czynsz za miejsce pod automat

Tutaj również nie ma żadnych reguł. Oczywiście naturalne jest to, że im lepsze miejsce, tym (teoretycznie) wyższy czynsz. Jednak jeśli wiemy, że miejsce jest naprawdę dobre to wysoki czynsz nie będzie bolesny. Dobre miejsce to takie, gdzie przebywa jak najwięcej ludzi (ruchliwe biurowce, duże szkoły, duże zakłady czy fabryki) lub gdzie przewija się dużo ludzi (dworce, lotniska, urzędy). W takich miejscach jeśli kierownik obiektu zdaje sobie sprawę z tego ile taki kawomat zarabia, to często może zażądać wysokiego czynszu, ponieważ zwyczajnie wie, że Cię na to stać. Jednak nie zawsze musi tak być.

Dla naszych rozważań możemy przyjąć wysokość czynszu na poziomie 300 złotych miesięcznie. A nawet zakładając, że znajdziesz dobre i dochodowe punkty - niech to będzie 500 zł/mc. Niejednokrotnie spotkasz lokalizację, gdzie czynsz wyceniany jest na 1000-1500 zł/mc (ale w tych miejscach bardzo dobrze zarobisz), a bardzo często będzie to 100zł/mc.

Ile kosztuje energia elektryczna

Trudno przewidzieć jakie będą koszty zużytego prądu, ponieważ zależne jest to od trzech czynników, które mogą się zmieniać. Zużycie prądu zależne jest przede wszystkim od wielkości sprzedaży, ponieważ im więcej sprzedanych porcji, tym więcej wody trzeba zagotować. Na ilość zużytego prądu może mieć wpływ model lub stan automatu - efektywność bojlera albo stary bojler (lub zakamieniony), czy też kiepska lub uszkodzona jego termoizolacja. Jednak model ma raczej minimalne znaczenie i nie sugerowałbym się zużyciem prądu podczas wyboru modelu kawomatu.

Finalnie na ostateczne koszty prądu będzie mieć także cena za jednostkę.

W praktyce elementy takie jak podajnik kubków, płyta sterująca, wrzutnik monet czy wyświetlacz zużywają wartości bliskie zeru. Jedynym elementem, który potrzebuje więcej energii, jest bojler. Jego zadaniem jest podgrzewanie wody, a więc działa jak każdy bojler, możemy to porównać poniekąd do czajnika elektrycznego, jaki masz w domu.

Tak czy inaczej są to wartości tak małe i nieznaczące, że planując nasz biznes możemy je po prostu zignorować i nie zawracać sobie tym głowy. Jeśli natomiast kierownictwo budynku zażąda od Ciebie opłaty za prąd - możecie się umówić na jakąś stałą miesięczną wartość, a jeśli będą chcieli miarodajnych dowodów zużycia energii, to możesz podłączyć do automatu licznik (możesz go kupić w Castoramie za ok. 100 zł) i komisyjnie kontrolować ile Twój kawomat pobrał energii.

A dla potrzeb naszego przykładu możemy przyjąć max. 150-200 zł miesięcznie za 1 automat - w praktyce jest to kilkadziesiąt złotych miesięcznie, niechby nawet 100zł/mc, ale przyjmijmy takie pesymistyczne założenie, bo np. automaty pracują na dworze w bardzo niskiej temperaturze otoczenia itp.

Ile wody pobiera automat do kawy

Woda jest kosztem bliskim zeru. Jeśli znasz cenę za kubik wody, to możesz przeliczyć ile kosztuje 150 mililitrów, czyli tyle ile potrzebujesz na 1 porcję kawy. Nawet jeśli Twój kawomat korzysta z funkcji autopłukania to są to niewielkie ilości wody. Możesz również zrezygnować z podłączania kawomatu do sieci wodociągowej i podłączyć osobną pompkę. Dzięki temu będziesz mógł umieścić pojemnik na wodę wewnątrz automatu i Twoja maszyna będzie mogła pracować niezależnie od sieci wodociągowej. Wewnątrz tradycyjnego kawomatu powinno być miejsce na pojemnik o pojemności ok. 50 litrów wody.

Jednak w normalnej sytuacji kawomat podłączamy po prostu do sieci wodociągowej (praktycznie wszystkie kawomaty są do tego fabrycznie przystosowane) i wszystko działa. Koszty są praktycznie żadne i nie ma problemu.

Podsumowując

Od kwoty 37500 zł odliczamy
  • Paliwo: 500 zł - 1000 zł
  • ZUS: 1300 zł (jeśli minęło 2 lata i płacisz wysoki ZUS)
  • Czynsze za miejsce pod 10 automatów: 2500 zł - 5000 zł
  • Prąd za 10 automatów: 1500 zł - 2000 zł
Przyjmując najgorszy scenariusz z naszego przykładu (paliwo 1000zł, wysoki ZUS, czynsze 5000 zł, prąd 2000 zł) mamy miesięczny koszt utrzymania firmy na poziomie 9300 zł. A więc:

37500 zł - 9300 zł =28200 zł



Od kwoty 28200 zł należy odliczyć podatki i to jest Twój czysty miesięczny zysk.

W następnej części policzymy ile realnie pieniędzy trzeba na start, aby otworzyć dokładnie taki biznes.

Niniejszy artykuł jest częścią kursu Vending - Pomysł Na Biznes. Jak tanio i sprawnie założyć firmę z automatami sprzedającymi, która od początku przynosi zyski. Pełny kurs znajdziesz TUTAJ.






Więcej o automatach i biznesie vendingowym:



Interesuje Cię biznes
i zarabianie przez Internet?

Poznaj tajniki prowadzenia dochodowej firmy
i skutecznego zarabiania w Internecie.

Metody, narzędzia i rozwiązania, o których nie mówi się głośno, które odmienią Twóje finanse, które otworzą Twoje oczy na możliwości, o których nawet nie śnisz.

Informacje i biznesie i prowadzeniu własnej firmy oraz praca i zarabianie przez Internet.



| Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Mapa Serwisu |
Copyright zysk24.com © 2011-2018. All Rights Reserved